Občas se objeví nějaká lahůdková nabídka na sluchátka různých značek. Dokonce jsme už i viděli v akci na e-shopu Cafago v kombo dvojitém balení za výbornou cenu. Jednalo se o model LivePods LP40. Cena se spíše blížila hodnotě jen za jeden kus, takže rozhodně šlo o lákavou nabídku. Pokud vám ale třeba tehdy utekla, tak rozhodně nemusíte zoufat. Dnes pro vás totiž máme něco velmi podobného, jen s drobou výměnou účinkujících. K mání jsou totiž sluchátka Lenovo QT82 ve dvojité porci.

Lenovo QT82 jsou samozřejmě opět bezdrátová sluchátka v semi-in-ear designu. Díky 13 mm driverům a pohyblivé cívce nabízí velmi solidní zvukové podání a HD stereo kvalitu. Integrovaný mikrofon pak také jako vždy umí odrušit okolní ruchy a zaručit lepší kvalitu hovorů. K tomu přispěje i stabilnější připojení pomocí modernějšího Bluetooth 5.0. Dotykové ovládání je vždy šikovné a potěší i voděodolná certifikace IPX5. I výdrž baterie je na úrovni se zhruba 6-8 hodinami na jedno nabití. K dispozici je ještě i 400 mAh nabíjecí box, který výdrž ještě prodlouží. Sluchátka se také automaticky párují se známým zařízením jen po vytažení z tohoto boxu. Šikovné.

LENOVO QT82

Sluchátka jsou vyvedená v bílé nebo černé a v akci na Cafago si můžete přesně vybrat dle libosti. Promo akce totiž opravdu platí na dvě balení a klidně si tak nakombinujete jedno černé a jedno bílé. Dohromady ale vždy zaplatíte jen 20.93 euro. Doprava je také sice z čínského skladu, ale s garantovanou bezcelní dopravou zdarma. Takže proč si neudělat radost.