HONOR na IFA exceloval řadou uvedených produktových, ale i technologických novinek. A celkově Honor získal 35 ocenění „Best of IFA“. Představil také novou vizi konektivity zařízení navzájem s cílem otevřít svůj eko systém vývojářům i dalším produktům mimo HONOR. Nejen za nové produkty tak značka získala během mezinárodního technologického veletrhu 35 ocenění od nejuznávanějších světových odborných médií. Celkem 21 cen vyhrála v různých kategoriích horká novinka, foto mobil HONOR 70.

HONOR získal celkem 35 ocenění „Best of IFA“

HONOR na mezinárodním technologickém veletrhu získal 35 ocenění od světových médií. Až 21 cen vyhrála v různých kategoriích čerstvá novinka, foto mobil HONOR 70. HONOR 70 byl mnoha předními technologickými médii oceněný nejvyšší kategorií za „Best of IFA“. Globální technologický server TechRadar uvádí, že HONOR 70 je „jedním z nejlepších letošních chytrých telefonů s operačním systémem Android. Forbes označil HONOR 70 za „výkonný a všestranný smartphone“.

Ve výbavě se špičkovým světelným senzorem IMX800, je super tenký a lehounký stylový HONOR 70 výjimečný ve své kategorii právě díky fotoaparátům na profesionální úrovni. Unikátní funkce „Sólové vystřižení“ pro natáčení skupinky lidí i výřezu na jednotlivce naráz posouvá možnosti natáčení na novou úroveň a zaujalo spoustu video tvůrců už během veletrhu IFA.

Navíc odborníci ocenili i další produktové novinky HONOR. Trusted Review vyzdvihl nový HONOR MagicBook 14: „Je to fantasticky produktivní notebook a skvělá alternativa např. k MacBook Air pro ty, kteří ale stále trvají spíše na Windows.“ Velmi výrazně se zapsal také nový tablet HONOR Pad 8, s nadstandardním audio i video výkonem, který byl oceněný „Best of IFA“ hudebním časopisem Billboard.

HONOR 70 se už od pondělí 5. 9. prodává v České republice. Model HONOR 70 (8 GB + 128 GB) je k dostání jen za 13 490 Kč. HONOR 70 ve vyšší paměťové verzi (8 GB + 256 GB) pak jen za 14 490 Kč. HONOR navíc na prvních 14 dní prodej nachystal s vybranými prodejci super slevovou akci!

Při výkupu starého zařízení na Alza.cz, Datart.cz, Smarty.cz nebo MP.cz máte HONOR 70 se slevou 1 500 Kč! Při zakoupení u mobilního operátora Vodafone je stylový foto mobil HONOR 70 se slevou 4 000 Kč, a navíc máte ještě sluchátka HONOR Earbuds 2 Lite jako dárek!