Čím víc se představení telefonů řady Google Pixel 7 blíží, tím víc se zvyšuje aktivita tipařů. Víme od nich například to, že modely Pixel 7 a Google Pixel 7 Pro sice dorazí v říjnu/októbri, ale hned na jeho začátku a ne na konci měsíce, jak bývalo nepsaným pravidlem. Známe také i některé specifikace obou modelů a už na jaře na konferenci I/O jsme viděli, jak vypadá jejich design. Díky tomu víme, že model Pro má lehce pozměněný vzhled modulu hlavního fotoaparátu. A u tohoto modelu se na chvíli zastavíme i dnes.

Google Pixel 7 Pro se předvádí v plné parádě

U společnosti Google není nic neobvyklého, že si informace o chystaných novinkových produktech neumí udržet pod pokličkou. A nebo možná nechce. Proto nás moc nepřekvapí, že se na Facebooku objevilo krátké unboxing video modelu Google Pixel 7 Pro. Buďme ale přece jen trochu skeptičtí a řekněme, že ve videu vidíme telefon, který by mohl být modelem Pixel 7 Pro, nebo jeho prototypem. Každopádně si shrneme, co se dá z pohyblivých obrázků vyčíst.

Osoba ve videu vytahuje z prodejní krabice značky Google telefon, který má černou barvu a lesklý zadní panel. Design zad a vlastně i čelního panelu je nápadně podobný tomu, co jsme už viděli na renderovaných obrázcích. Jasnou identifikací je jednak logo výrobce a také vzhled modulu hlavního fotoaparátu.

Modul fotoaparátu je uložený horizontálně a je vyrobený z hliníku. Senzory jsou tu uspořádané do jednoho většího oválného výřezu a jednoho menšího kruhového výřezu. Napravo od nich leží LED blesk. Čelní panel po zapnutí zobrazí logo a animaci společnosti Google. Dále je vidět, že kolem displeje jsou relativně úzké a souměrné rámečky a také „díra“ pro kameru ve středu jeho horní části. Specifikace nebo nějaké další podrobnosti o telefonu Google Pixel 7 Pro se z videa nedozvíme. A stále také čekáme na oficiální potvrzení termínu představovačky.