Pro kreativní duše mezi námi nejsou v nabídce čínských obchodů zdaleka jen 3D tiskárny a podobné kousky. Ale i taková laserová gravírovačka se hodí na lecjaká kouzla. Gravírování (tedy ozdobné rytí) je dnes jednoduše dostupné i v domácích podmínkách. A ceny výkonných modelů míří úspěšně do podpalubí. Dnes to opět dokážeme díky slevové akci na e-shopu Cafago, kde se objevil výborný model ATOMSTACK S10 Pro. Cena je navíc poměrně ucházející, takže všichni hobby nadšenci ať raději zbystří slechy. Proč si za podobné peníze neudělat radost…

Laserová gravírovačka ATOMSTACK S10 Pro je navíc poměrně kompaktní, takže opravdu nezabere moc místa. Sestavíme ji navíc jen za okamžik, protože je vše připraveno jen v několika částech. Opravdu silný 10W laser má přesnost 0.01 mm. Což se samozřejmě pozitivně projeví na možnosti vyrytí detailů a přesnosti. Laser ale zvládne i řezat třeba dřevěné desky nebo akrylát. laser se hodí nejen na rytí do kovu nebo dřeva, ale neleká se ani řezání. Maximální rycí plocha je výborných 410 x 400 mm. Potěšující zprávou je i podpora softwaru jako je LaserGRBL, LightBurn a další. Takže je práce s ní velmi jednoduchá. Dále podporuje formáty jako je JPG, NC, DXF, BMP, PNG a další.

ATOMSTACK S10 Pro

ATOMSTACK S10 Pro k mání se slevovým kupónem

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je pak tento kousek značky ATOMSTACK S10 Pro se slevovým kupónem v podobě CC227. Výsledná finální cena je tak 368,70 euro. Což vzhledem k výbavě a možnostem vůbec není špatné. Ani doručení není problematické, protože je gravírovačka skladem u sousedů v německém skladišti. Odpadají tak případné problémy s celníky nebo daňovými nedoplatky. A cena platí do konce září. Tak kreativitě zdar!