Prázdniny sice skončily, ovšem i víkend může pro někoho znamenat takové malé prázdniny před dalším pracovním týdnem. Nu a neděle je ideální pro odpočinek a nebo třeba i pro nákupy na čínských e-shopech. Právě pro tento případ jsou tu i naše Vychytávky z Číny, ve kterých vám s železnou pravidelností nabízíme tři tipy na levné gadgety.

Na rozdíl od minulého dílu, kde jsme se podívali na produkty napříč různými segmenty trhu se dnešní Vychytávky z Číny výhradně zaměří na gadgety technického rázu. Opět jde ale o praktické záležitosti, které se mohou hodit každému.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Praktická přenosná hadice

Potřebujete umýt auto a nechce se vám do myčky? Nebo snad potřebujete zalít zahradu a nezvládnete tahat těžké konve? Je tu snadná pomoc. Praktická přenosná hadice. Je smotaná v malém bubnu s madlem pro snadné přenášení. Stačí jeden konec připojit ke zdroji vody, na druhý připojit stříkací pistoli a je vystaráno. Tryska je otočná a díky tomu upravíte průtok a tlak vody podle potřeby. K dispozici jsou celkem tři různá nastavení proudu vody. Po ukončení práce stačí jen hadici navinout zpět do bubnu. Voda, která v hadici zůstala se při navíjení automaticky vypouští. I když je tato hadice nyní na Aliexpress v bleskovém prodeji se slevou, je její cena mírně vyšší a začíná na 117,97 dolaru.

Rychlý nabíjecí adaptér do zásuvky

Opět se po čase vrátíme k našemu oblíbenému produktu. Jde o nabíjecí adaptér, který je vybavený čtyřmi porty a malým LCD displejem. Lze jej jednoduše zapojit do elektrické zásuvky, do patřičného portu zasunout nabíjecí kabel a v klidu nabíjet až čtyři zařízení najednou. Nabíječka je nyní ve slevě a vybrat si můžete adaptér s maximálním výkonem 30 W bez PD 3.0 a nebo adaptér s PD 3.0 a výkonem 40 W. Cena začíná na 17,79 dolaru.

Herní mikrofon

Pokud jste vášniví hráči her a ve vaší výbavě vám chybí mikrofon, máme tu pro vás tip na mikrofon značky Fifine. Jde o univerzální USB kondenzátorový mikrofon vhodný pro streamování her. Součástí mikrofonu je i filtr, který eliminuje hluk úderů do klávesnice a naopak zdůrazní váš hlas, takže vás váš herní soupeř výborně uslyší. Stativ mikrofonu je stabilní, ovládání hlasitosti mikrofonu, případně jeho vypnutí je dotykové. RGB podsvícení signalizuje, zda je mikrofon zapnutý nebo vypnutý. Cena ve slevě začíná na 47,43 dolaru.