Pro kreativní duše mezi námi nejsou v nabídce čínských obchodů zdaleka jen 3D tiskárny a podobné kousky. Ale i taková laserová gravírovačka se hodí na lecjaká kouzla. Gravírování (tedy ozdobné rytí) je dnes jednoduše dostupné i v domácích podmínkách. A ceny výkonných modelů míří úspěšně do podpalubí. Dnes to opět dokážeme díky slevové akci na e-shopu Cafago, kde se objevil výborný model Two Trees TOTEM S. Cena je navíc poměrně ucházející, takže všichni hobby nadšenci ať raději zbystří slechy. Proč si za podobné peníze neudělat radost…

Laserová gravírovačka Two Trees TOTEM S je navíc poměrně kompaktní, takže opravdu nezabere moc místa. Sestavíme ji navíc jen za okamžik, protože je vše připraveno jen v několika částech. Opravdu silný 5W laser má svazek tenký pouze 0.08 mm. Což se samozřejmě pozitivně projeví na možnosti vyrytí detailů a přesnosti. Laser ale zvládne i řezat třeba dřevěné desky nebo akrylát. laser se hodí nejen na rytí do kovu nebo dřeva, ale neleká se ani řezání. Maximální rycí plocha je výborných 300 x 300 mm. Potěšující zprávou je i podpora softwaru jako je LaserGRBL, Benbox, GrblController nebo LighFire a další. Takže je práce s ní velmi jednoduchá. Dále podporuje formáty jako je JPG, SVG, G-code, BMP a další.

Two Trees TOTEM S

Two Trees TOTEM S K MÁNÍ VE FLASH SALE

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je pak tento kousek značky Two Trees TOTEM S s výrazným cenovým škrtem. Výsledná finální cena je tak velmi ucházejících 129,99 euro. Což vzhledem k výbavě a možnostem vůbec není špatné. Ani doručení není problematické, protože je gravírovačka skladem u sousedů v německém skladišti. Odpadají tak případné problémy s celníky nebo daňovými nedoplatky. A cena platí do konce září. Tak kreativitě zdar!