Hodnocení recenzenta

Velikostně ideální graficky tablet s možností připojení nejen přes USB-C kabel, ale i přes Bluetooth. Je určen nejen pro začátečníky, ale i profesionály, a to zejména díky hardwarovým ovládacím prvkům na boční straně.

Již v minulosti jsme vám přinesli několik video recenzí grafických tabletů od společnosti Huion. Dnes se podíváme na zatím jejich největší tablet Huion Inspiroy Dial 2, který nám společnost poskytla k recenzi a který je zároveň i nejnovějším tabletem této značky na trhu s cenou 159 USD.

Jeho velikost je však vykoupená nízkou výškou od 4 do 9 mm. Jelikož nese jméno Huion Inspiroy Dial 2, jedná se o vylepšený model se dvěma otočnými „kruhy“, které mohou mít několik funkcí. Mezi ně výrobce umístil dalších šest funkčních kláves, které urychlí vaši práci s grafickými programy. Možná vám nahradí i myš, kterou doposud používáte pro běžnou práci.
Vice informaci o tomto tabletu si řekneme ve video pohledu a tak sledujte celé naše video. Také nás potěší, když dáte odběr našeho YouTube kanálu. Příjemné sledování.

 

GIZchina Youtube banner

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.