Hodnocení recenzenta

Velikostně ideální graficky tablet s možností připojení nejen přes USB-C kabel, ale i přes Bluetooth. Je určen nejen pro začátečníky, ale i profesionály, a to zejména díky hardwarovým ovládacím prvkům na boční straně.

Již v minulosti jsme vám přinesli několik video recenzí grafických tabletů od společnosti Huion. Dnes se podíváme na zatím jejich největší tablet Huion Inspiroy Dial 2, který nám společnost poskytla k recenzi a který je zároveň i nejnovějším tabletem této značky na trhu s cenou 159 USD.

Jeho velikost je však vykoupená nízkou výškou od 4 do 9 mm. Jelikož nese jméno Huion Inspiroy Dial 2, jedná se o vylepšený model se dvěma otočnými “kruhy”, které mohou mít několik funkcí. Mezi ně výrobce umístil dalších šest funkčních kláves, které urychlí vaši práci s grafickými programy. Možná vám nahradí i myš, kterou doposud používáte pro běžnou práci.
Vice informaci o tomto tabletu si řekneme ve video pohledu a tak sledujte celé naše video. Také nás potěší, když dáte odběr našeho YouTube kanálu. Příjemné sledování.

 

GIZchina Youtube banner