Společnost Oppo celkem nedávno představila světově první chytré hodinky se zbrusu novým procesorem Snapdragon W5 Gen1, ale pracuje i na relativně levných telefonech. Několik z nich už vydala v řadě A57 a za všechny jmenujme modely Oppo A57 5G, Oppo A57 4G a také model A57s. Tím to ale stále nekončí protože v přípravách je i model Oppo A57e. Opět půjde o levný telefon se specifikacemi základní třídy, který výrobce zřejmě primárně představí na indickém trhu.

Podrobnosti o telefonu Oppo A57e

Zdá se, že uvedení telefonu Oppo A57e je na dohled, protože tipaři už začínají informovat o jeho designu, hlavních specifikacích a také o ceně. Zvěsti najdeme jak na Twitteru, tak i na stránkách MySmartPrice, takže jistě nebude od věci, když se na ně dnes podíváme i my.

A začneme rovnou odhadovanou cenou telefonu Oppo A57e, kterou dostane na indickém trhu. Ta prý je údajně nastavená na 13999 indických rupií, což je v přepočtu zhruba 176 dolarů. Takže je zřejmé, že v Indii může mít tento telefon celkem úspěch. A to i přesto, že podle renderovaných obrázků je i jeho design také přizpůsobený ceně. Boční rámečky kolem displeje jsou celkem úzké, ale brada je široká a nad obrazovkou je kapkovitý výřez pro přední kameru. Na zadním panelu je v levém horním rohu obdélníkový modul hlavního fotoaparátu se dvěma senzory a LED bleskem.

Co se specifikací týče, tipaři poukazují na 6,56 palcový displej s HD+ rozlišením a 60 Hz obnovovací frekvencí.  je pravděpodobné, že bude typu LCD. Baterie má údajně kapacitu 5000 mAh a podporu rychlého nabíjení s výkonem 33 W. Hlavní fotoaparát tvoří 13 MPix senzor a 2 MPix snímač pro zachycení hloubky ostrosti. Selfie kamera dostala 8 MPix. Jaký procesor telefon Oppo A57e pohání tipaři neuvádějí a neuvádějí ani v jakých paměťových konfiguracích půjde telefon na trh. Stejně tak nevíme, kdy dojde na jeho představení.