Produktová řada Nord společnosti OnePlus si postupem času získala celkem slušnou oblibu fanoušků. V sérii vychází jak telefony, tak i nositelnosti a navíc mají všechny produkty dobře vyvážený poměr cena/výkon. Jedním z posledních telefonů Nord, který se dostal i do Evropy je model OnePlus Nord 2T. Ovšem to už je nějaký ten pátek. Víme ale, že výrobce připravuje i své druhé chytré hodinky. A k tomu se nyní na indickém trhu objevila i kabelová sluchátka OnePlus Nord.

Kabelová sluchátka OnePlus Nord a jejich parametry

I když se může zdát, že v současné době jsou TWS sluchátka hlavním tahounem, je stále dost uživatelů, kteří si raději pořídí sluchátka kabelová. A na to možná vsadil i OnePlus a jako vždy přidal i přívětivou cenu. Pojďme se ale podívat, jaké parametry kabelová sluchátka OnePlus Nord nabízejí.

Design si nová sluchátka vypůjčila od modelu OnePlus Bullets Wireless Z. Sluchátka pohodlně padnou do uší a v balení najdeme i tři páry vyměnitelných silikonových koncovek ve velikostech S, M a L. Není proto problém si sluchátka přizpůsobit svému uchu na míru. Na každém ze sluchátek je vestavěný mikrofon a ovládání najdeme na malém panelu. Tlačítka na panelu slouží pro ovládání telefonních hovorů, přehrávání hudby nebo pro spuštění hlasového asistenta. Nová sluchátka Nord jsou magnetická, takže je lze po ukončení používáni spojit. Přehrávaná hudba se pozastaví a po rozpojení sluchátek automaticky spustí.

O výrazný a čistý zvuk se postarají 9,2 mm dynamické měniče s 0,42 cc dutinou pro výraznější basy. Měniče mají citlivost 110±2dB a akustický tlak 102dB. V neposlední řadě jsou sluchátka OnePlus Nord odolná podle certifikace IPX4, takže se dají používat za mírného deště a odolají i potu. Pro připojení k telefonu nebo dalším zařízením je tu 3,5 mm audio jack. Kabelová sluchátka OnePlus Nord jdou na trh v černé barvě, prodeje začínají 1. záží/septembra a cena je nastavená na 799 indických rupií, což je zhruba 10 dolarů.