Nespokojíte se s průměrem? Tak to by vaší pozornosti neměla uniknout novinka mezi notebooky HUAWEI. Tou je nová a vylepšená verze oblíbeného MateBooku – Huawei MateBook X Pro, která přichází do prodeje již v pondělí 22. srpna 2022. Uživatele zaujme svým tenkým kovovým tělem s úpravou Soft Touch, díky které je velmi příjemný na dotyk. Nabídne také skvělý výkon díky zcela novému procesoru Intel® Core™12. generace. Dále funkci Super Device (Zařízení+) a jistě zaujme i 3.1K Real Colour Full View displejem.

Design řady MateBook X si zakládá především na čistém a elegantním zpracování. Proto i novinka na trhu HUAWEI MateBook X Pro přichází s jednoduchým vzhledem. Snoubí v sobě nadčasový design a špičkové technologie, které jsou pro notebooky HUAWEI tolik typické. Díky hořčíkové slitině a inovativním technologiím váží propracované a neuvěřitelné pevné tělo MateBooku X Pro pouhých 1,26 kg, což je skvělé pro cestování na lehko. Laptop přináší také materiál velmi příjemný na dotek, díky matné povrchové úpravě Soft Touch.

Intuitivní ovládání na jedničku

Klasickou počítačovou myš můžete schovat do šuplíku. S novým MateBookem X Pro se můžete těšit také vylepšené ovládání touchpadu. Technologie Free Touch funguje na základě řady definovaných gest, které vám maximálně usnadní manipulaci s různými nástroji, stačí pár klepnutí. Hravě zvládnete zavřít či minimalizovat okno prohlížeče, pořídit snímek a záznam obrazovky, upravovat hlasitost a mnohé další.

MateBook X Pro zaujme také po stránce zpracování obrazovky. Ta přichází v praktickém rozměru 14,2 palců, v poměru obrazovky k tělu více než 92 %. Zaujme sytými barvami s technologií Real Colour FullView. Zároveň je to první HUAWEI MateBook, který získal certifikaci TÜV Eye Comfort 3.01, což zaručuje ochranu pro oči a přirozený zážitek ze sledování. Neposlední vychytávkou je také antireflexní vrstva. Díky který je obsah na displeji dobře viditelný i při osvětlení pod zářivkami, nebo přímém slunečním světle. Obrazovka je díky ní velmi příjemná pro čtení a zároveň odolná proti poškrábání.

Výkon na plné obrátky

HUAWEI MateBook X Pro je poháněn zcela novým výkonným procesorem Intel® Core™ 12. generace, zásluhou kterého je práce s notebookem opravdu plynulá a rychlá, i když pracujete na několika úlohách najednou. Kromě skvělé výkonu musí být MateBook X Pro také extrémně lehký a nabízet skvělou výdrž baterie, aby mohl získat certifikaci Intel Evo, což je snadný způsob, jak identifikovat prémiové tenké a lehké notebooky.

HUAWEI MateBook X Pro

Plynulému a tichému chodu napomáhá i duální chladící systém Shark Fin Fan a za zmínku stojí také vysoce výkonné nabíjení díky technologii SuperCharge s příkonem až 90 W. Baterii tak nabijete vždy bleskově a můžete včas vyrazit na další pracovní schůzku.

Propojte všechna zařízení v jedno

Každý den už zcela běžně fungujeme na několika zařízeních zároveň, což nám občas dokáže způsobit v práci zmatky, zejména protože nemůžeme upravovat či sdílet obsah na jednom místě. Proto svým uživatelům HUAWEI nabízí možnost chytrého propojení MateBooku X Pro s dalšími produkty značky HUAWEI v rámci funkce Super Device (Zařízení+).

Pouhým potažením ikon na obrazovce dokážete propojit počítač například s vaším mobilním telefonem, tabletem, bezdrátovými sluchátky či třeba s dalším monitorem a užívat si plynulého sdílení obsahu a funkcí napříč všemi zařízeními. Je třeba podotknout, že tato funkce je dostupná výhradně se zařízeními Huawei, které ji podporují.

MateBook X Pro nepřichází sám

Na trh vstupuje také další novinka mezi notebooky HUAWEI, a to HUAWEI MateBook 16s. Co všechno svým uživatelům počítač nabídne, jaké nové funkce s sebou přináší či jak vypadá jeho designové zpracování, to vše se dozvíte přímo na stránkách HUAWEI.

Získejte váš MateBook X Pro či nový MateBook  16s

Špičkový MateBook X Pro 2022 s procesorem 12. generace Intel Core i7 a tělem z hliníkové slitiny s povrchovou úpravou Soft Touch můžete pořídit od 22. 8. 2022 na oficiálním e-shopu HUAWEI či na stránkách obchodu Alza za cenu 51 999 Kč.

MateBook 16s získáte rovněž na oficiálním e-shopu HUAWEI a u prodejce Alza za cenu 39 999 Kč.