Xiaomi, přední světová společnost v oblasti spotřební elektroniky a výroby mobilních telefonů, pořádá akci s názvem Zpátky do školy. Což znamená jediné – Xiaomi výrazně zlevňuje. Až do 4. září 2022 si fanoušci značky mohou kromě špičkových telefonů řady Redmi Note 11 pořídit s výraznou slevou i řadu dalších výrobků. Od 4K televize, přes robotické vysavače Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop až po šikovné drobnosti jako jsou chytré zubní kartáčky, sluchátka nebo chytré hodinky. Kompletní nabídku najdou zájemci na stránkách oficiálního e-shopu Xiaomicesko.cz, ve všech Xiaomi prodejnách a u vybraných partnerů.

Xiaomi výrazně zlevňuje – Špičkové telefony za skvělé ceny

Cenově i výkonově nejzajímavějším modelem v akci Zpátky do školy je Redmi Note 11 Pro ve verzi 6 GB RAM + 128GB úložiště za 6 999 Kč. Běžná cena je přitom 7 999 Kč.  Tento mobilní telefon disponuje 5G konektivitou, 120Hz obnovovací frekvencí, velkou baterií o kapacitě 5 000 mAh a 67W turbo nabíjením.

Dalším smartphonem zahrnutým v akci je Redmi Note 11S ve verzi 6 GB + 128 GB, který se vyznačuje stylovým a moderním designem a čtyřnásobným zadním fotoaparátem v popředí se 108Mpx hlavním fotoaparátem. Redmi Note 11S je nyní k dispozici za 5 999 Kč, oproti běžné ceně 6 999 Kč.

V akci jsou zahrnuty i vybrané mobilní telefony značky POCO, jako například herní telefon POCO X4 Pro 5G se 120Hz obnovovací frekvencí za pouhých 7 199 Kč.

Xiaomi výrazně zlevňuje

Robotický vysavač za bezkonkurenční cenu

Akce se kromě mobilních telefonů vztahuje také na řadu dalších IoT produktů i pro chytrou domácnost.

Například Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite se schopností zdolat až 20mm překážky a třemi režimy úklidu (Vysávání, Vytírání, Vysávání a vytírání) je v rámci akce k dostání za 3 999 Kč.

Chytré hodinky i televize s výraznou slevou

Mezi zlevněnými produkty jsou k nalezení i oblíbené chytré hodinky Xiaomi Watch S1 Active se 117 sportovními režimy. Ty vydrží na jedno nabití až 12 dní díky výkonné 477mAh baterii. Původní cena těchto hodinek činí 4 299 Kč. Nyní jsou k zakoupení za krásných 3 299 Kč.

Za bezkonkurenční cenu 1 299 Kč jsou k dostání například i sluchátka Redmi Buds 3 Pro s bezdrátovým nabíjením. Na noční stolek nebo do dětského pokojíku se skvěle hodí chytrý reproduktor. Ten má dotykový displejem na promítání fotografií a dalších informací Xiaomi Mi Smart Clock za pouhých 999 Kč. Má vestavěný Chromecast a spolupracuje s aplikacemi YouTube Music, Spotify i Fotografie Google.

Android Televizi Mi TV P1 s úhlopříčkou 43 palců pořídí zájemci za dosud nejnižší cenu 10 499 Kč (běžná cena je 12 199 Kč). Všechny důležité aplikace má televizor již předinstalovány. Nechybí Netflix, Prime Video ani YouTube. Má také zabudovaný Andorid Google asistent, funguje s Amazon Alexa a samozřejmostí je integrovaný Chromecast i podpora Miracastu.