Prázdniny sice pomalu končí, ale i k jejich závěru neodmyslitelně patří také různé výlety. Samozřejmě procházky lesem a sběr hub nebo borůvek jsou momentálně asi tou nejzajímavější aktivitou. Ovšem není od věci dát nohám odpočinout a vyrazit na projížďku na kole nebo koloběžce. A pokud nejste zrovna extra sportovci nebo turisté, mohla by se hodit nějaká ta elektrická koloběžka. Na e-shopu Geekbuying totiž právě běží velká promo akce, ve které je koloběžka Eleglide Coozy.

Koloběžka Eleglide Coozy má jednoduchý, ale přesto zajímavý design. Jejím srdcem je vestavěný motor s výkonem 350 W a také baterie s kapacitou 450 Wh. Díky této kombinaci může koloběžka dosáhnout maximální rychlosti 25 kilometrů v hodině s dojezdem na jedno nabití 50 až 55 kilometrů. Tělo je vyrobeno z kvalitní hliníkové slitiny, kola jsou 10 palcová s odpruženou přední vidlicí.

Výrobce přidal i duální brzdový systém, který je poskládaný z E-ABS a zadní kotoučové brzy. I proto je koloběžka Eleglide Coozy bezpečná. Jsou tu i čtyři jízdní režimy, které se liší rychlostí od 6 km/h, přes 10 km/ až po 15 km/h. Poslední režim je sportovní, ve kterém koloběžka dosáhne maximální možné rychlosti 25 km/h. Tyto režimy a další funkce lze aktivovat na LED displeji nebo přes aplikaci Geen Drive. Samozřejmě nechybí ani přední a zadní světla a k tomu i dvě světla na koncích řídítek. Nosnost koloběžky je až 120 kg. A na závěr to nejlepší. Běžná cena koloběžky Eleglide Coozy je 697,68 euro, ovšem v promo akci na Geekbuying spadne po použití slevového kupónu ve tvaru ELECOOZY na 549,99 euro (zhruba 13557 Kč).