Znáte to, jedete na chatu a často potřebujete něco někde říznout. Ale komu by se chtělo pořád startovat velkou motorovou pilu. A od toho je tady přenosná a prořezávací pila, kterou v akci nabízí eshop Cafago.

Přenosná malá elektrická prořezávací pila neváží mnoho a její délka je pouhých 30 cm. Skvěle se tak hodí do dámských rukou a ženy ji mohou bez větší námahy ovládat a používat. Díky lehkosti se neunavíte ani po delší době práce. Tato elektrická pila ideálně pasuje k řezání dřeva, prořezávání větví stromů a kultivaci. Samozřejmě pokud dojde na pořádné kmeny, budete muset přeci jen zapnout klasickou motorovou pilu. Na rozdíl od jiných prořezávacích pil má tento přístroj akurátní velikost a navíc se snadno drží a používá. Přenosná mini elektrická prořezávací pila je vyrobena z kvalitních materiálů, snadno se s ní pracuje, má široké uplatnění a dlouhou životnost, takže by vám měla vydržet po delší dobu.

Přenosná a prořezávací pila

K této přenosné pile dostanete vše co potřebujete. Tedy samotnou pilu, baterii, nabíječku a šroubovák. Malá, šikovná, prořezávací pila je aktuálně v akci (bleskových prodejích) na eshopu Cafago za €48.49 a jelikož k vám pojede z evropského skladu, není třeba řešit celní poplatky. Cena platí až do konce prázdnin, tedy do 31.8.2022.