Znáte to, jedete na chatu a často potřebujete něco někde říznout. Ale komu by se chtělo pořád startovat velkou motorovou pilu. A od toho je tady přenosná a prořezávací pila, kterou v akci nabízí eshop Cafago.

Přenosná malá elektrická prořezávací pila neváží mnoho a její délka je pouhých 30 cm. Skvěle se tak hodí do dámských rukou a ženy ji mohou bez větší námahy ovládat a používat. Díky lehkosti se neunavíte ani po delší době práce. Tato elektrická pila ideálně pasuje k řezání dřeva, prořezávání větví stromů a kultivaci. Samozřejmě pokud dojde na pořádné kmeny, budete muset přeci jen zapnout klasickou motorovou pilu. Na rozdíl od jiných prořezávacích pil má tento přístroj akurátní velikost a navíc se snadno drží a používá. Přenosná mini elektrická prořezávací pila je vyrobena z kvalitních materiálů, snadno se s ní pracuje, má široké uplatnění a dlouhou životnost, takže by vám měla vydržet po delší dobu.

Přenosná a prořezávací pila

K této přenosné pile dostanete vše co potřebujete. Tedy samotnou pilu, baterii, nabíječku a šroubovák. Malá, šikovná, prořezávací pila je aktuálně v akci (bleskových prodejích) na eshopu Cafago za €48.49 a jelikož k vám pojede z evropského skladu, není třeba řešit celní poplatky. Cena platí až do konce prázdnin, tedy do 31.8.2022.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.