Dnes jsme se dočkali oficiálního představení řady Doogee S89 na AliExpressa Doogeemall. Řada S89 je nejnovějším odolným telefonem čínského výrobce a disponuje obří 12000mAh baterii. Společnost tvrdí, že se jedná o první a jediný odolný telefon, který přišel na trh s 65W rychlonabíječkou.

Mít v telefonu obří baterii je pro milovníky dlouhých výletů splněný sen. Řada S89 vydrží tři až pět dní aktivního používání v závislosti na uživatelských návycích. To se hodí řidičům na dlouhých cestách, kempařům a lidem vyrážejícím na dlouhé výlety do přírody. Dle oficiálních tvrzení má i další působivé stránky. Např. na jedno nabití vydrží až 16 hodin hraní her nebo 18 hodin streamování.

Doogee S89 – specifikace

Nabíjení tak masivní baterie vyžaduje správný nástroj pro tuto práci. Model S89 Pro se stane rekordmanem v tom, že bude prvním odolným telefonem dodávaným s 65W rychlonabíječkou. Ta dokáže nabít baterii z 0 na 100 % za pouhé dvě hodiny.

Jednou z věcí, která činí tuto řadu jedinečnou, je světelný efekt RGB nazývaný “breathing light”. Jedná se o podsvícení stejně jako u Nothing phone (1), ale s více možnostmi přizpůsobení, funkcemi a barvami. Vše od barev světla, vzorů a rychlosti jsou některé z možností, které si uživatel může upravit podle svých představ. Stejně jako u Nothing phone (1) lze efekt “breathing light” přiřadit k funkcím telefonu, jako jsou příchozí hovory a oznámení, nebo jej synchronizovat s hudbou.

Kromě výše uvedených dvou hlavních funkcí patří mezi další vlastnosti řady S89 sestava tří fotoaparátů na zadní straně, čipset MediaTek Helio P90, 8 GB RAM, až 256 GB ROM, NFC, OS Android 12, certifikace IP68, IP69K, certifikace MIL-STD-810H, reverzní nabíjení a mnoho dalších.

Řada S89 – ceny

Jak již jsme již zmínili, řada S89 se dnes dočkala premiéry na AliExpress a Doogeemall.

Od dnešního dne do 26. srpna jsou obě zařízení této řady zlevněna o 50 %. Model S89 Pro se prodává za 229,99 USD namísto původní ceny 459,98 USD. Po slevě klesne cena základní verze z 399,98 USD na 199,99 USD. A pokud jste mezi prvními 200 kupujícími, získáte kupón na 10 USD, který vám poskytne slevu na další nákup.

Slevová nabídka je k dispozici pouze od dnešního dne do 26. srpna. Po uplynutí této lhůty se ceny telefonů vrátí na původní hodnoty.

Chcete-li se o řadě S98 dozvědět více, mrkněte na oficiální webové stránky.