Značka Realme dnes v Indii rozjela prezentační akci, na které představí levný telefon Realme 9i 5G. Ale ještě před tím došlo na uvedení sluchátek Realme TechLife Buds T100. Nová sluchátka jsou úplně bezdrátová a jak název napovídá spadají do ekosystému Realme TechLife. Mají také celkem zajímavý barevný design a ani jejich cena není nijak přemrštěná. Pojďme se ale podrobněji podívat, co všechno nabízí.

Specifikace a funkce sluchátek Realme TechLife Buds T100

Sluchátka TechLife Buds T100 mají 10 mm dynamický basový měnič, díky kterému je podle výrobce zvuk “stabilnější a působivější”. Měnič má kompozitní membránu vyrobenou z polymerových materiálů. V souvislosti s lepší kvalitou audia jsou v aplikaci Realme Link tři různá nastavení ekvalizéru. Sluchátka také podporují AI ENC pro potlačení hluku při telefonních hovorech.

Realme TechLife Buds T100 nabízejí také herní režim, který se aktivuje dlouhým stisknutím obou sluchátek a díky tomu dojde ke snížení latence až na 88 ms. Tento herní režim s nízkou latencí také podporuje technologii Google Fast Pair. Samozřejmě nechybí ani podpora Bluetooth 5.3 pro stabilní a rychlé spárování s telefonem. K dispozici je i funkce Volume Enhancer, která zvýší hlasitost z 97 dB na 102 dB.

Jednotlivá sluchátka mají baterii s kapacitou 40 mAh a výrobce tvrdí, že vydrží až 6 hodin přehrávání hudby. Při dobíjení v boxu se výdrž zvýší až na 28 hodin a 10 minut nabíjení postačí až na 2 hodiny přehrávání hudby. Dodejme i to, že baterie nabíjecího boxu má kapacitu 400 mAh. A nesmíme zapomenout ani na to, že sluchátka jsou odolná podle certifikace IPX5. Realme TechLife Buds T100 jdou na trh v barvách Rockin’ Red, Pop White, Jazz Blue a Punch Black a prodeje začnou 24. srpna/augusta. V prvním kole prodejů budou mít sluchátka zvýhodněnou cenu 1299 indických rupií (16 dolarů). Později se cena zvedne na 1499 rupií (19 dolarů).