Společnost OPPO představila datum online akce k uvedení svého nejnovějšího mobilního operačního systému ColorOS 13. OPPO velmi úzce spolupracuje s tvůrci systému Android, aby mohli společně poskytnou nejlepší možný zážitek z užívání operačního systému ColorOS.

Již na květnové konferenci Google I/O společnost OPPO oznámila, že modely OPPO Find N a OPPO Find X5 Pro budou mezi prvními smartphony na světě, které obdrží aktualizaci na beta verzi systému Android 13. ColorOS 13 integruje základní bezpečnostní funkce. Dále funkce na ochranu soukromí ze systému Android 13. A poskytuje podobné možnosti přizpůsobení jako prostředí Material You od společnosti Google.

Novinky v ColorOS 13

ColorOS 13 obsahuje řadu nových chytrých funkcí, vyvinutých společností OPPO, které jsou upraveny tak, aby poskytly nejlepší zážitek z používání velkých displejů, zajistily bezproblémové propojení mezi více zařízeními a zvýšily produktivitu i efektivitu. V operačním systému se dočkáme představení zcela nového designu, který zajistí přehledné, pohodlné a plynulé užívání systému Android.

Další informace o systému ColorOS 13 bude možné získat 18. srpna ve 13.00 na oficiálním představení systému ColorOS 13 na YouTube a Twitteru.

ColorOS 13

O ZNAČCE OPPO

OPPO je přední světová značka chytrých telefonů. Od uvedení svého prvního mobilního telefonu na trh v roce 2008 se OPPO snaží vytvářet technologie se srdcem a duší. Produkty OPPO kombinují pokročilé technologické možnosti se snadno použitelnými funkcemi v zařízeních s úžasným designem. V současné době působí OPPO ve více než 50 zemích světa a má šest výzkumných ústavů. Dále sedm výzkumných a vývojových center a mezinárodní designové centrum v Londýně. Společnost OPPO podporuje rozvoj standardů 5G na celém světě a byla první značkou, která na evropském trhu uvedla komerční smartphone s podporou sítí 5G. Značka spolupracuje s více než 50 předními světovými operátory na urychlení zavádění 5G ve velkém měřítku prostřednictvím svých inovativních technologických řešení.

O ColorOS

ColorOS je vysoce přizpůsobený, efektivní, inteligentní a propracovaný mobilní operační systém na základě Androidu, vyvíjený společností OPPO. Systém ColorOS, který každý měsíc aktivně používá více než 500 milionů uživatelů po celém světě. Podporuje 67 jazyků včetně češtiny a slovenštiny.