Značka POCO, která je oblíbená mezi mladými světovými technologickými nadšenci, představuje smartphone POCO M4 5G. Ten přináší neomezenou 5G zábavu všem mladým a technologicky zdatným lidem po celém světě.

Nejnovější přírůstek značky POCO naplňuje příslib 5G mobilní sítě. Poskytuje uživatelům ten nejplynulejší a nejstylovější způsob, jak hrát hry. Nebo sledovat videa, komunikovat s přáteli na sociálních sítích a mnoho dalšího. Tento mobilní telefon byl navržen pro mladé lidi, kteří udávají trendy a nechtějí dělat kompromisy. Je hvězdou 5G zábavy s výpočetním výkonem. A dále dynamickými funkcemi displeje, které vyhovují všem, kteří chtějí zůstat připojení i na cestách.

„Společnost POCO odjakživa naslouchá současným mladým technologickým nadšencům a přináší jim chytré telefony, díky kterým je jejich život propojenější a zábavnější. POCO M4 5G nabízí tu nejlepší možnou rovnováhu mezi výkonem a cenovou dostupností. Umožňuje tak nové generaci po celém světě žít 5G životní styl plný zábavy,“ říká Angus Ng, vedoucí produktového marketingu společnosti POCO Global.

POCO M4 5G: Nekonečná zábava

Pro plynulejší zážitek při hraní nebo živém vysílání využívá POCO M4 5G ultrarychlou 5G mobilní síť, a to díky pokročilému procesoru MediaTek Dimensity 700 [1]. Pomocí integrovaného 5G modemu a neuvěřitelné energetické účinnosti zajišťuje rychlejší a spolehlivější připojení na obou slotech 5G SIM a plynulejší zpracování dat po celý den. Rychlé úložiště a paměť dále umožňují uživatelům kratší dobu instalace aplikací. Dále rychlejší přenos velkých souborů a hladší chod při každodenním používání.

POCO M4 5G je vybaveno displejem DynamicSwitch, který inteligentně přepíná obnovovací frekvenci displeje od 30 Hz do 90 Hz v závislosti na tom, co uživatel právě dělá. To zajišťuje plynulost a optimální požitek z různých činností, jako je hraní her, sledování sportovních přenosů, psaní zpráv i natáčení videí, a zároveň šetří energii a prodlužuje životnost baterie. Nový smartphone POCO je vybaven vysokokapacitní baterií s kapacitou 5 000 mAh a 18W rychlonabíjením,[2] takže ani při dlouhém telefonním hovoru nebo otevření energeticky náročné aplikace pro určování polohy přes GPS se nemusíte obávat vybití baterie. Velký 6,58palcový displej je navíc vybaven neuvěřitelně odolným sklem Corning® Gorilla® Glass, které zajišťuje větší odolnost.

POCO M4 5G vyzařuje mladou a svěží estetiku. Vyniká stylovým designem a krásně strukturovaným matným povrchem, který poskytuje dobrou přilnavost a odolává šmouhám. Dále otiskům prstů a škrábancům, takže ani po dlouhodobém užívání neztratí na své kráse. S POCO M4 5G pořídíte i působivé fotografie, o něž se postará soustava dvou zadních fotoaparátů. Ta se skládá z 13MP hlavního fotoaparátu a 2MP snímače hloubky pro detekci hloubky v reálném čase. Telefon je také vybaven širokou škálou inovativních funkcí a režimů pro fotografování a natáčení videí s podporou umělé inteligence, která uživatelům pomáhá zachytit každý okamžik. K tomu všemu je nové POCO vybaveno 5MP předním fotoaparátem, jež je ideální pro pořizování selfie fotografií a videohovory.

POCO M4 5G

YouTube Premium zdarma

Uživatelé telefonů POCO M4 5G získají dva měsíce YouTube Premium zdarma. Usnadní tak přístup k nejlepšímu obsahu bez reklam i offline, je-li k dispozici. Mezi výhody patří i předplatné služby YouTube Music Premium. Zde uživatelé získají neomezený přístup bez reklam k více než 80 milionům oficiálních skladeb, živých vystoupení, cover verzí a remixů.

POCO M4 5G

Dostupnost produktu

POCO M4 5G se dodává ve třech barvách: černé Power Black, modré Cool Blue a žluté POCO Yellow.

K dispozici bude v průběhu září v následujících variantách: 4GB + 64GB a 6GB + 128GB.