Společnost Motorola před pár dny v Číně představila svůj vlajkový telefon Moto X30 Pro. Pomalu jej chystá i pro globální trhy s názvem Motorola Edge 30 Ultra. To ale neznamená, že nepracuje i na levných strojích, které uvádí ve své produktové řadě E. Ostatně dva takové levné telefony už letos představila a jde o model Moto E32 a E32s. Nyní pro nás chystá i model Moto E22i, který bude vydán globálně, což víme díky certifikacím FCC a TDRA.

Co o modelu Moto E22i říkají certifikační výpisy

Zpráva o tom, že telefon Moto E22i prošel certifikacemi FCC a TDRA se objevila na stránkách MySmartPrice. A také ji na Twitteru zveřejnil známý tipař Mukul Sharma. Certifikace v první řada dokazují, že telefon půjde do prodeje ve Spojených státech a Spojených arabských emirátech. Ve Spojených arabských emirátech je telefon certifikovaný s kódovým označením XT2239-19 a v certifikaci FCC jej najdeme s kódovými označeními XT2239-9, XT2239-20 a XT2239-17.

Moto E22i má dvě IMEI čísla, což znamená, že podporuje dvě SIM karty. Certifikace FCC dále odkazuje na to, že telefon Moto E22i podporuje LTE připojení, dvoupásmovou Wi-Fi (2,4 GHz/5 GHz) a Bluetooth. Certifikace dále uvádí, že telefon je dodáván s adaptérem, USB kabelem a sluchátky. Adaptér je certifikovaný kromě Spojených států také pro některé další země, a to konkrétně pro EU, Velkou Británii, Indii, Čínu a nebo i Chile.

Další informace o specifikacích chystaného telefonu z certifikačních výpisů opravdu nevyčteme. Je ale už nyní jasné, že jde o model základní úrovně a výrobce těmto parametrům jistě přizpůsobí cenu. Navíc je pravděpodobné, že jeho uvedení se blíží, takže čekáme, že Motorola začne brzy na hlavní specifikace upozorňovat.