Společnost Motorola před pár dny v Číně představila svůj vlajkový telefon Moto X30 Pro. Pomalu jej chystá i pro globální trhy s názvem Motorola Edge 30 Ultra. To ale neznamená, že nepracuje i na levných strojích, které uvádí ve své produktové řadě E. Ostatně dva takové levné telefony už letos představila a jde o model Moto E32 a E32s. Nyní pro nás chystá i model Moto E22i, který bude vydán globálně, což víme díky certifikacím FCC a TDRA.

Co o modelu Moto E22i říkají certifikační výpisy

Zpráva o tom, že telefon Moto E22i prošel certifikacemi FCC a TDRA se objevila na stránkách MySmartPrice. A také ji na Twitteru zveřejnil známý tipař Mukul Sharma. Certifikace v první řada dokazují, že telefon půjde do prodeje ve Spojených státech a Spojených arabských emirátech. Ve Spojených arabských emirátech je telefon certifikovaný s kódovým označením XT2239-19 a v certifikaci FCC jej najdeme s kódovými označeními XT2239-9, XT2239-20 a XT2239-17.

Moto E22i má dvě IMEI čísla, což znamená, že podporuje dvě SIM karty. Certifikace FCC dále odkazuje na to, že telefon Moto E22i podporuje LTE připojení, dvoupásmovou Wi-Fi (2,4 GHz/5 GHz) a Bluetooth. Certifikace dále uvádí, že telefon je dodáván s adaptérem, USB kabelem a sluchátky. Adaptér je certifikovaný kromě Spojených států také pro některé další země, a to konkrétně pro EU, Velkou Británii, Indii, Čínu a nebo i Chile.

Další informace o specifikacích chystaného telefonu z certifikačních výpisů opravdu nevyčteme. Je ale už nyní jasné, že jde o model základní úrovně a výrobce těmto parametrům jistě přizpůsobí cenu. Navíc je pravděpodobné, že jeho uvedení se blíží, takže čekáme, že Motorola začne brzy na hlavní specifikace upozorňovat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.