Čínský gigant Xiaomi včera představil další tři zařízení, včetně Xiaomi Pad 5 Pro 12.4, Xiaomi Watch S1 Pro a Xiaomi Buds 4 Pro. O prvním z nich jsme psali zde. Podle společnosti začíná cena hodinek Xiaomi Watch S1 Pro se safírovým sklíčkem a tělem z nerezové oceli na 1499 juanech (222 USD). Hodinky Xiaomi Watch S1 Pro využívají otočný ciferník s pyramidovou strukturou. Jejich řemínky jsou k dispozici ve třech různých materiálech. Kůže, plast a nerezová ocel.

Xiaomi Watch S1 Pro Specifikace

Xiaomi Watch S1 Pro

Chytré hodinky S1 Pro jsou vybaveny 1,47-palcovým velkým displejem s úzkým rámečkem. Toto zařízení se může pochlubit také rozlišením 480 × 480, vysokým jasem 600nit a více než 100 vzhledů ciferníku. Mezi oficiálně přednastavené aplikace hodinek Xiaomi Watch S1 Pro patří NetEase Cloud Music, sofistikovaná kalkulačka a mnoho mnoho dalších. A další hromadu si samozřejmě můžete stáhnout.

Hodinky Xiaomi Watch S1 Pro podporují všechny již klasicky zavedené věci. Jako třeba připomenutí oznámení z mobilního telefonu a synchronizaci hodinek jedním tlačítkem. Toto zařízení také podporuje hovory přes Bluetooth. Xiaomi Center pak pomáhá uživatelům inteligentně ovládat různá chytrá zařízení Xiaomi pomocí hodinek. Například dokáže nastavit hlasitost chytré televize Xiaomi a chytrého reproduktoru Xiaomi.

Pokud jde o zdravotní funkce, hhytré hodinky S1 Pro podporují monitorování srdečního tepu, monitorování spánku, monitorování stresu, měření teploty pokožky a detekci nízké hladiny kyslíku v krvi. Pokud jde o sportovní funkce, hodinky Xiaomi Watch S1 Pro podporují více než 100 sportovních režimů a jsou vybaveny dvoufrekvenčním pětihvězdičkovým polohovacím systémem GNSS. Kromě toho toto zařízení využívá pokročilý 12nm procesní čip s typickou výdrží baterie až 14 dní.

SLUCHÁTKA XIAOMI BUDS 4 PRO: HLOUBKOVÉ POTLAČENÍ ŠUMU 48 DB

Společnost také oficiálně představila bezdrátová sluchátka Xiaomi Buds 4 Pro. Cena těchto špuntů je 1 099 juanů (163 USD) a jsou k dispozici v černé a zlaté barvě. Pokud si toto zařízení předobjednáte, získáte jej za 999 jüanů (148 USD).  Sluchátka Xiaomi Buds 4 Pro jsou vybavena vlastní 11mm ultramagnetickou jednotkou Xiaomi s duálním magnetem, o které se oficiálně tvrdí, že má super nízké frekvence a super nízké zkreslení.

Co se týče kvality zvuku, oficiálně informace zní, že Xiaomi Buds 4 Pro podporují ultračistý přenosový protokol LHDC 4.0 a mají certifikaci Hi-Res Audio Wireless. Xiaomi Buds 4 Pro také podporují prostorový zvuk ve 360 zvukových polích a podporují sledování hlavy. Oficiálně má tato náhlavní souprava nezávislý výpočetní výkon. Využívá také 12nm čip a může se připojit k dalším zařízením, aby dosáhla prostorového zvuku.

Hloubka redukce šumu sluchátek Xiaomi Buds 4 Pro může dosáhnout 48 dB. Pokud jde o výdrž baterie, Xiaomi Buds 4 Pro dosahuje výdrže na jedno nabití 9 hodin. Což nezní vůbec zle.