Na čínských internetových obchodech jsme už měli možnost vidět opravdu ledacos, ale stále je ještě prostor pro překvapení. Jedno takové pro vás máme i teď, protože presovač na domácí olej jsme na našich stránkách ještě neměli. Kuchyňských pomocníků a doplňků už nám na webu prošla celá řada, ale v této kategorii máme i my premiéru. Samozřejmě ani premiéra není bez připojené slevové akce na e-shopu Cafago, protože bez ní by to prostě nebylo ono. Ostatně jako obvykle.

Bez kvalitních olejů se v kuchyni určitě neobejdeme a výběr v našich obchodech určitě není nijak malý. Ale pokud chcete vše povýšit ještě na další úroveň, tak si můžete udělat svůj vlastní olej v podstatě z jakéhokoliv použitelného materiálu. Výsledný produkt bude určitě zdravější, protože máte přímou kontrolu nad výrobním procesem. Presovač na olej má výkon 600W a zvládne sám materiál i předehřát, takže nemusíte nic dopředu smažit nebo vařit. Vše je vyrobeno z nerez oceli, takže ho i jednoduše rozeberete a vyčistíte. Inteligentní ovládání si vystačí s jediným tlačítkem a všechny teploty máte přímo viditelně pod kontrolou.

Tento šikovný presovač na domácí olej je navíc momentálně v akci na e-shopu Cafago. Cena spadla jen na 169.49 euro a dodání je navíc hezky pohodlně z německého skladu. A s expresní dopravou zcela zdarma. Nabídka platí do konce srpna, takže si v případě zájmu pospěšte. Pokud tedy samozřejmě patříte mezi opravdové kulinářské fajnšmekry a oceníte domácí olej.