Pokud hledáte kancelářský balík pro práci na PC, tak je vaší první volbou ve většině případů některá z verzí Microsoft Office. Ale kterou konkrétní verzi používáte začalo být po letech opět zásadní. Nedávné oficiální vyjádření Microsoftu totiž přineslo zprávy o konci podpory pro Office 2013 od 11. dubna 2023 a s ním i stopku bezpečnostních aktualizací. To samozřejmě neznamená kompletní konec životnosti tohoto softwaru, ale jde o důraznou pobídku k upgradu. Třeba na moderní Office 2021, který je momentálně ve speciální akci u expertů na levný software GoDeal24.

V oficiálním obchodě Microsoftu vás Office 2021 Pro vyjdou na hezkých 439.99 dolarů, což je v porovnání s 25.61 euro na GoDeal24 o něco výše. Ideální je pak hned sáhnout po balíčku 5 licencí pohromadě, kdy třeba podělíte i rodinu a známé. Cena se pak sníží až na parádních 13.52 euro za jednu licenci. Tak co vy na to ?

Microsoft Office : Limitovaná speciální nabídka

GoDeal24

Originální Windows OS : Limitovaná speciální nabídka na GoDeal24

Zapomínat se ale nesmí ani na základ celého počítače a to je samozřejmě operační systém. Originální Windows 10 Pro seženete na GoDeal24 jen za 7.42 euro, případně Windows 11 Pro za 10.24 euro. Záleží jen na vás, zda upřednostníte lety ověřenou stabilitu nebo nové funkce.

Až 50 % slevy na další verze Windows s kupónem SGO50

Systém Windows je k dispozici samozřejmě nejen pro domácí uživatele a existují i další jeho specializované varianty. I ty najdete v nabídce GoDeal24, opět s pořádnými slevami jako vždy.

GoDeal24

Další softwarové produkty nejen z říše Microsoftu na GoDeal24

A v nabídce se GoDeal24 nespecializuje pouze na software of Microsoftu. Najdete tam také i různé další softwarové doplňky od antivirů, přes čističe systému až po práci s fotografiemi.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.