Vybrat si mezi myriádou chytrých náramků a hodinek není v dnešní době opravdu nic jednoduchého. Trh je zaplaven tunami rozličných modelů a zákazník tak musí vše opravdu přehazovat vidlemi. Orientace podle ceny je také velmi povrchní, protože značka s vysokou cenou vždy nezaručuje i vysokou kvalitu náramku. Existují sice jasní favorité, ale občas se vyplatí zabrousit i do neznámých vod. Třeba se zajímavým chytrým náramkem F15S, který pro vás dnes máme ve slevové akci na e-shopu Cafago.

Tento chytrý náramek sice nepatří k těm okázale vybaveným, ale boduje hlavně cenou. A rozhodně neurazí ani svými parametry. Nabídne třeba opravdu velký 1.75-palcový TFT displej s rozlišením 320 x 380 pixelů, případně velmi lehké kovové tělo a příjemný silikonový pásek. Jako každý moderní chytrý náramek také samozřejmě disponuje spoustou senzorů a zdravotních funkcí. K těm obvyklým jako měření tepu, krevního tlaku, kyslíku v těle nebo spánku ale umí třeba měřit i teplotu. A na své si přijdou i fanoušci fitness a sportovního vyžití. Baterie s kapacitou 220 mAh vydrží zhruba kolem týdne normálního používání a potěší i částečně odolná certifikace IP67. Nasbíraná data pak synchronizujete a uložíte v dodané mobilní aplikaci.

Na výběr je pak také mezi černou a zlatou verzí chytrého náramku F15S. Naši známí z e-shopu Cafago ho momentálně mají v akci jen za 24.92 euro, samozřejmě s bezproblémovou dopravou bezcelní dopravou. Sice z čínského skladu, ale s garancí nulových doplatků. Takže pokud hledáte nějaký zajímavý chytrý náramek mimo obvyklý mainstream, tak se na F15S určitě mrkněte.