Vybrat si mezi myriádou chytrých náramků a hodinek není v dnešní době opravdu nic jednoduchého. Trh je zaplaven tunami rozličných modelů a zákazník tak musí vše opravdu přehazovat vidlemi. Orientace podle ceny je také velmi povrchní, protože značka s vysokou cenou vždy nezaručuje i vysokou kvalitu náramku. Existují sice jasní favorité, ale občas se vyplatí zabrousit i do neznámých vod. Třeba se zajímavým chytrým náramkem F15S, který pro vás dnes máme ve slevové akci na e-shopu Cafago.

Tento chytrý náramek sice nepatří k těm okázale vybaveným, ale boduje hlavně cenou. A rozhodně neurazí ani svými parametry. Nabídne třeba opravdu velký 1.75-palcový TFT displej s rozlišením 320 x 380 pixelů, případně velmi lehké kovové tělo a příjemný silikonový pásek. Jako každý moderní chytrý náramek také samozřejmě disponuje spoustou senzorů a zdravotních funkcí. K těm obvyklým jako měření tepu, krevního tlaku, kyslíku v těle nebo spánku ale umí třeba měřit i teplotu. A na své si přijdou i fanoušci fitness a sportovního vyžití. Baterie s kapacitou 220 mAh vydrží zhruba kolem týdne normálního používání a potěší i částečně odolná certifikace IP67. Nasbíraná data pak synchronizujete a uložíte v dodané mobilní aplikaci.

Na výběr je pak také mezi černou a zlatou verzí chytrého náramku F15S. Naši známí z e-shopu Cafago ho momentálně mají v akci jen za 24.92 euro, samozřejmě s bezproblémovou dopravou bezcelní dopravou. Sice z čínského skladu, ale s garancí nulových doplatků. Takže pokud hledáte nějaký zajímavý chytrý náramek mimo obvyklý mainstream, tak se na F15S určitě mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.