Značka Realme nedávno potvrdila, že na 18. srpna/augusta připravuje na indickém trhu uvedení telefonu Realme 9i 5G s tím, že půjde o levný telefon s podporou 5G sítí. Vzápětí na to začali také naznačovat, že připravují i hodinky Realme Watch 3 Pro. A prý i ty už brzy v Indii představí. Je tedy možné, že hodinky budou debutovat společně s telefonem.

Některé funkce hodinek Realme Watch 3 Pro

Tomu, že výrobce hodinky Realme Watch 3 Pro představí společně s telefonem napovídá i to, že na webu Realme India mají hodinky už svou stránku. Z jednoduché upoutávky tak můžeme vyčíst některé z hlavních funkcí a také něco málo zjistíme o jejich designu. Především je třeba říci, že chystané hodinky nahradí na trhu loňský model Watch 2 Pro a opět zřejmě půjde o prémiový chronometr.

Z upoutávky je zřejmé, že hodinky mají barevný obdélníkový displej se zakřivenými hranami a kovové tělo s fyzickým tlačítkem na pravé hraně. Nad tlačítkem je malý výřez a mohlo by tedy jít o mikrofon. Na rozdíl od loňských hodinek mají chystané Realme Watch 3 Pro displej typu AMOLED, který je také zřejmě větší než loni.

Tipaři předpokládají, že hodinky podporují telefonní hovory přes Bluetooth a stejně jako loni dostanou vestavěnou GPS. Očekávají také některé z funkcí, které má i loňský model, ale i nějaká vylepšení. Proto odhadují, že Watch 3 Pro budou dražší než Watch 2 Pro. Nárůst ceny má pravděpodobně na svědomí použití AMOLED displeje a podpora volání. Připomeňme, že Watch 2 Pro začínaly v Indii na 4999 rupiích, což jsou zhruba 63 dolary. Očekáváme, že Realme už brzy zveřejní další podrobnosti o chystaném chronometru a také termín jeho představení.