Zahradní vybavení a nástroje samozřejmě také patří do bezedných zásob čínských e-shopů. A byla by určitě škoda, abyste si jich nevšimli, protože zahrádkaření a péče o zeleň patří mezi oblíbené české kratochvíle. Dnes pro vás máme právě jeden takový kousek v podobě šikovné přenosné prořezávací pily. Ta se u vás doma rozhodně neztratí a navíc ji momentálně máte možnost najít v akční nabídce na e-shopu Cafago. Takže jen samá pozitiva a životní jistoty.

Jedná se o velmi kompaktní jednoruční elektrickou řetězovou pilu, která zastane opravdu pořádnou porci práce. Využijete ji prořezávání stromů nebo keřů, nařezání palivového dříví a nelekne se ani kácení menších stromků. Jen ta výrobcem inzerovaná práce na sklizni bambusu se v našich končinách asi příliš hodit nebude. Řetěz běhá rychlostí až 5 m/s a pila má i šikovný ochranný štít, takže se nebojíte ani odřezků a pilin. Samozřejmě jde o bezdrátový a 21V 1200 mAh baterie by měla vydržet opravdu dlouho. Vše pak také jednoduše dobijete pomocí přiložené nabíječky.

V balení byste navíc měli dostat ještě jednu baterii zdarma jako bonus, takže budete mít vždy zásobu. Tato šikovná prořezávací pila je momentálně v akci na e-shopu Cafago jen za 31.89 euro a dodání je navíc pohodlně z německého skladu obchodu. Takže žádné další otravné doplatky a daně, navíc vše hezky rychle. Tak co na to všichni nadšení zahrádkáři ?