Je neděle krátce po poledni a vy jistě už víte, že jako vždy jsou tu i Vychytávky z Číny. S nimi je tu i další porce čínských gadgetů, které jsme snažili najít tak, aby byly praktické a pokud možno i levné. Takže jsme prošli slevové akce a vybrali tři zlevněné produkty.

Stejně jako minulé Vychytávky z Činy i ty dnešní nabídnou pelmel gadgetů pro domácnost i na cesty. Máme pro vás tip na Xiaomi zásobník na mýdlo, přenosnou chladničku a speciální láhev na vodu. Takže pojďme na to.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Nástěnný zásobník na mýdlo

Společnost Xiaomi má natolik obsáhlé portfolio produktů, že v něm najdeme v podstatě cokoli. A třeba i zásobník na mýdlo. Konkrétně tento zásobník je nástěnný s jednoduchým čistým designem a malým kruhovým displejem. Tekuté mýdlo nebo dezinfekci je pro použití potřeba mírně naředit vodou a shora nalít do zásobníku. Tekutina pak v zásobníku napění. Na displeji se zobrazí teplota mýdlové vody. Pod displejem je malý otvor, pod který stačí jen položit ruku pro dávku napěněného mýdla. Ovládání je tedy bezkontaktní a displej slouží zároveň jako funkční tlačítko pro ovládání a nastavení režimů zásobníku. Jeho cena na Aliexpress začíná na 25,62 dolaru.

Přenosná mini chladnička

Vzhledem k tomu, že je léto a vedra jsou mnohdy opravdu úmorná, dostatek chladných nápojů se určitě hodí. Zvlášť na delších cestách autem, nebo při kempování. Výborným pomocníkem může být malá a snadno přenosná chladnička. Její obsah je 8 litrů a rozměry jsou zhruba 370 × 260 × 320 mm. Kromě toho, že v létě ochladí nápoje, ovoce a zeleninu, v zimě udrží jejich požadovanou teplotu. Součástí balení je i nabíjecí kabel pro domácnost a také druhý pro dobíjení v autě. Cena chladničky ve slevě začíná na 41,03 dolaru.

Dělená láhev na vodu

Náš poslední dnešní tip je na dělenou láhev na vodu. Skládá se ze tří dílů. Do spodního a horního dílu lze nalít vodu nebo jinou tekutinu. Střed láhve je dutý a poslouží jako schránka na klíče, peníze nebo kreditní kartu. Láhev tak využijeme na pláži nebo koupališti, kde nemáme možnosti si tyto drobnosti odložit jinam a zabránit tak jejich krádeži. Po spojení všech tří částí pak láhev vypadá jako běžná flaška s vodou. Její cena na Aliexpress ve slevě spadla na 22,04 dolaru.