V našich končinách patří značka OUKITEL už dlouhá léta k těm velmi oblíbeným, zejména v kategorii odolných modelů. Případně telefonů s obřími bateriemi. Aktivní jsou také ale i v kategorii cenově dostupných levných kousků, kam spadá i nový trendy OUKITEL C31. Ten nabídne stylový vzhled a na poměry telefonů pro nenáročné i velmi solidní výbavu. Jako je třeba 5150 mAh baterie, 6.517-palcový displej, 13 Mpx hlavní fotoaparát nebo systém Android 12. Během prvních prodejů (Global Premiere Sale 8.-12. srpna) bude navíc na Aliexpress k mání jen za 69.99 dolarů.

Ultra-lehký a štíhlý design, co padne do ruky

OUKITEL C31

 

OUKITEL C31 je k dostání hned ve třech stylových barvách a zaujme i svými rozměry. S tloušťkou 9.5 mm a 207 g patří k tomu lepšímu a lehké kompaktní tělo telefonu se navíc i výborně drží. A jak již bylo zmíněno, tak se dostalo i na velmi slušnou výbavu.

5150 mAh kapacita baterie pro dlouhou výdrž

OUKITEL C31

Novinkový C31 se také nezalekne ani dlouhého pracovního dne. Jeho 5150 mAh kapacita baterie totiž stačí i poměrně náročným uživatelům. Telen slibuje na jedno nabití až 50 hodin hovorů, 60 hodin přehrávání hudby, případně 520 hodin ve standby režimu. To by mohlo stačit opravdu každému.

13 Mpx hlavní fotoaparát

I když se jedná o super levný model, tak se neztratí ani v pořizování momentek. OUKITEL C31 může nabídnout 13 Mpx hlavní snímač fotoaparátu s řadou pokročilých funkcí. Ať už jde o Pro režim, Bokeh režim nebo speciální noční režim. K tomu pak musím ještě přiřadit i slušnou 5 Mpx selfie kamerku pro nějaká ta “selfíčka”.

Displej vás vtáhne do děje a zbytek výbavy příjemně překvapí

OUKITEL C31 má také velký 6.517-palcový displej s HD+ rozlišením 1600 x 720 pixelů a poměrem stran 20:9. Obraz je více než slušný a pozorovací úhly rovněž. O výkon se pak postará procesor Mediatek Helio A22. doplněný o 3 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti. To na dnešní dobu není mnoho, ale naštěstí vše můžete rozšířit až o dalších 256 GB pomocí microSD karty. Nenáročný uživatel si zkrátka a jednoduše bude libovat. Tak co vy na to ?