Společnost OnePlus je sice spíše producentem chytrých telefonů, ale po vzoru svých soukmenovců ze skupiny BBK Electronics před časem vsadila také na výrobu vlastních nositelností. Loni na jaře představila své historicky první chytré hodinky s celkem slušnými specifikacemi a dobrou cenou. Ovšem od té doby čekáme na jejich nástupce. Letos na jaře tipaři hrdě hlásili, že v přípravách jsou už i druhé hodinky, OnePlus Nord Watch. Slibovali, že chronometr bude mít dobře vyvážený poměr cena/výkon, jak bývá u série Nord zvykem. Ovšem to bylo asi tak vše, protože od té doby jsme už o těchto hodinkách neslyšeli.

Jak vypadají hodinky OnePlus Nord Watch?

Dnes to ale vypadá, že OnePlus na své druhé hodinky nezanevřel a opravdu je chystá. Alespoň to na Twitteru naznačuje známý a poměrně spolehlivý tipař Mukul Sharma. Sdílí i snímky, díky kterým si můžeme udělat obrázek jak hodinky OnePlus Nord Watch vypadají. K tomu všemu tipař upozorňuje na některé z hlavních specifikací.

OnePlus Nord Watch

Nejdřív se ale podíváme na design. V tomto směru se chystané hodinky Onelus Nord Watch jednoznačně liší o loňského modelu, který měl kruhový displej. Nyní je displej obdélníkový se zaoblenými rohy. Na pravé hraně těla je korunka pro rychlejší pohyb v uživatelském rozhraní. Obrazovka jako taková je barevná a dotyková, ale její úhlopříčku a rozlišení tipař neuvádí.

Co se parametrů týče, tipař tvrdí, že je tu senzor pro sledování okysličení krve, dále i monitoring tepové frekvence a spánku. Snímky také ukazují, že je k dispozici šest ciferníků. Nechybí ani funkce “vlastní ciferník”, která umožní uživatelům vytvořit si svoje vlastní pozadí z fotografií uložených na spárovaném zařízení. Fotky také potvrdily několik sportovních režimů například pro venkovní chůzi a cyklistiku. Součástí je i krokoměr. Tipař také avizuje i speciální aplikaci “N Healt”. Co však stále neznáme, je termín představení hodinek OnePlus Nord Watch. Uvedení ale zřejmě proběhne primárně na indickém trhu.