Společnost Microsoft oznámila ukončení rozšířené podpory systému Windows 8.1 k začátku roku 2023. Softwarový gigant také ukončuje program Extended Security Update (ESU) pro Windows 8.1, takže firmy nebudou moci využívat další bezpečnostní záplaty. Buď je nutné přejít na systém Windows 10 (koupit licence Windows 10), nebo riskovat, že budete používat systém Windows 8.1 nebo Windows 8 bez bezpečnostních aktualizací. Druhá možnost není nikdy dobrý nápad, protože vystavuje počítač nejnovějším zranitelnostem. Díky právě probíhajícímu výprodeji softwaru na Godeal24 můžete svůj stárnoucí počítač s Windows 8.1 upgradovat na Windows 10 Pro za cenu vpravdě mizivou.

Godeal24 nabízí stejný originální klíč Windows 10 Pro za pouhých 7,42 €. Ať už máte v plánu upgradovat svůj osobní počítač nebo pět kancelářských počítačů, zajímavý letní výprodej Godeal24 vám nabízí různé balíčky. Dva klíče Windows 10 Pro můžete získat za 12,67 € (6,33 € na počítač) a pět licencí za pouhých 30,74 €, čímž se cena upgradu na jeden počítač dostane na pouhých 6,14 €. Kromě licence Windows 10 Pro probíhá na Godeal24 také výprodej klíčů Windows 11 Pro, Microsoft Office 2021 Pro a Microsoft Office 2019 Professional Plus.

Originální licence Windows a Office: Kup víc a získej větší slevu

Po aktivaci systému Windows 10 Pro již máte nárok na upgrade na Windows 11 na podporovaném hardwaru. Nejnovější aktualizace systému Windows přináší přepracované uživatelské rozhraní (UI) se zaoblenými rohy, novou nabídku Start, přepracované aplikace systému Windows a další. Pokud váš počítač nesplňuje minimální požadavky systému Windows 11, můžete vždy pokračovat v používání systému Windows 10 Pro, který Microsoft slibuje podporovat až do října 2025.

DALŠÍ VERZE A BALÍKY: 62% SLEVA S KUPÓNEM “ SGO62″

50% SLEVA NA LICENCE WINDOWS OS S KUPÓNEM “ SGO50″

NÁSTROJE PRO VÁŠ POČÍTAČ OD GODEAL24

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.