Není tajemstvím, že společnost Samsung chystá novou čtvrtou generaci svých skládacích telefonů Galaxy Z Fold a Galaxy Z Flip. A je také obecně známo, že je hodlá představit na začátku příštího měsíce. Tipaři už nějaký pátek odhadují, že akce Galaxy Unpacked proběhne 10. srpna/augusta, ale Samsung až dosud tento termín nepotvrdil.

Dnes se ale oficiálním twitterovém účtu Samsung Mobile objevil poněkud tajemný tweet. Tvoří jej tři obrázky s hádankou, která po vyluštění odhalí datum “081022”. Je tedy jasné, že se tipaři nemýlili a termín 10. srpna odhadovali správně. Potvrzení termínu navíc najdeme i na YouTube kanálu společnosti, kde bude prezentační akce Galaxy Unpacked streamovaná od 9:00 EST, tedy od 15 hodin našeho času.

Co Samsung na Galaxy Unpacked představí

Prezentační akce společnosti Samsung bude velká a hlavními hvězdami večírku samozřejmě budou skládací telefony Galaxy Z Fold 4 a Galaxy Z Flip 4. Telefony mají už všechny potřebné certifikace, takže jim nic nebrání v cestě za uživateli. A díky certifikacím známe i jejich hlavní parametry. Očekáváme, že na trh půjdou v barvách Phantom Black, Green a Beige, případně v barvách Graphite, Bora Purple, Pink Gold a Blue. Připraveny jsou prý i barevné varianty Browne a Bespoke.

Ovšem víme také, že v přípravách jsou i chytré hodinky série Galaxy Watch 5. Ty také Samsung na své představovačce uvede. I o hodinkách se tipaři mnohokrát zmínili, takže známe jejich parametry a také finální design. A v neposlední řadě dojde i na uvedení TWS sluchátek Galaxy Buds Pro 2 s vylepšenou výdrží baterie a lepším ANC. Máme se tedy opravdu na co těšit.