Péče o chrup už také dávno není jen záležitostí čistě manuální činnosti, protože elektrické zubní kartáčky vzaly naše koupelny útokem. A jako každou elektroniku je okamžitě adoptovaly čínské firmy. Na trhu je tak k mání celá řada velmi dobrých modelů za velmi sympatické ceny. K právě takovým povedeným kusům patří i kartáček Oclean F1, který pro vás dnes máme v nabídce bleskových prodejů přímo na stránkách výrobce.

Tak že co Oclean F1 zvládne ? Pro začátek může nabídnout až 36.000 sonických vibrací za minutu, takže odstraňování zubního plaku a čištění dutiny ústní je hračkou. 3D štětinky kartáčku jsou z produkce americké DuPont a díky zaobleným koncům nepoškodí dásně ani sklovinu a jen jemně masírují. Kartáček má 3 speciální čistící režimy a upozorní vás po 30 vteřinách na změnu oblasti čistění. Vestavěnou 800 mAh baterii s výdrží až 30 dnů nabijete pomocí šikovné magnetické nabíječky a k dispozici je i LED indikátor stavu nabití. Samozřejmostí je pak i certifikace IPX7 pro voděodolnost.

Oclean F1

Jedná se o velmi lehký a skladný kartáček, takže jde o ideálního společníka třeba i na cesty. Kdo tedy ještě nepořídil elektrický zubní kartáček, měl by nad tím vážně zauvažovat Samotný kartáček ve světle modré barvě pak v bleskových prodejích momentálně přijde na pouhých 19.99 dolarů. A to původní cena byla 39.99 dolarů. Tak co na něj říkáte ?