Informace z průzkumů ukazují, že Windows 10 lze nalézt v 76,1% všech počítačových systémů. Z pohledu celého ekosystému PC je Windows 10 stále králem. O podporu a aktualizace systému Windows 10 ze strany Microsoftu se nemusíte obávat. Navíc uživatelé Windows 10, mohou nyní zdarma přejít na systém Windows 11. Pokud stále používáte Windows 7 nebo Windows 8, případně i starší verzi, přejděte co nejdříve na novější verzi. Neustálé upgrady se však mohou prodražit. Naštěstí při výprodeji softwaru na Godeal24 získáte originální operační systém Windows a kancelářské sady za nejnižší ceny.

Windows 10 stojí v Microsoft Store 199,99 USD, ale na Godeal24 jen 7,24 €. Na licence zakoupené u společnosti Godeal24 se nevztahují omezení předplatného, takže licence Godeal24 jsou „doživotní“ a máte k nim neomezený přístup. Operační systém bude i nadále dostávat aktualizace a podporu po celou dobu své životnosti. Nejnovější licence Office 2021 Pro na oficiálních stránkách Microsoftu stojí 439,99 $, ve výprodeji softwaru na Godeal24 je nyní Office 2021 Pro k dostání jen za 24,99 EUR.

WINDOWS & OFFICE: SPECIÁLNÍ NABÍDKA PO OMEZENÝ ČAS

KUPTE VÍC A ZÍSKEJTE DALŠÍ SLEVU

DALŠÍ VERZE A BALÍKY: 62% SLEVA S KUPÓNEM “ SGO62″

50% SLEVA NA WINDOWS OS S KUPÓNEM “ SGO50″

NÁSTROJE PRO VÁŠ POČÍTAČ OD GODEAL24

Originální Windows 10 Pro

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.