Po představení vlajkového procesoru Snapdragon 8+ Gen1 se mezi výrobci chytrých telefonů strhla bitva, kdo z nich jako první představí svůj stroj s tímto čipsetem. Samozřejmě první může být jen jeden. Ale i ti ostatní už pilně pracují na těchto telefonech. A někteří z nich je už také v poslali na trh. Hlavně tento měsíc je doslova nabitý představovačkami prémiových modelů. Ovšem společnost Oppo se stále drží tak trochu v pozadí této bitvy. To ale nemusí nutně znamenat, že na svém telefonu s novým čipsetem nepracuje.

Chystá Oppo vylepšený telefon Find X5 Pro?

To, že ve společnosti Oppo pracují na prémiovém telefonu s procesorem Snapdragon 8+ Gen1 tvrdí nám dobře známý tipař Digital Chat Station. K tomu dodává, že telefon rozšíří řadu Find X5, ale o dalších podrobnostech mlčí. Jak víme, telefony série Find X5 debutovaly letos v únoru/februári a model Find X5 Pro fanoušci považují za opravdu špičkový telefon s čipsetem Snapdragon 8 Gen1.

Je tedy pravděpodobné, že právě tento model Oppo vylepší. Ovšem je také možné, že Oppo řadu Find X5 rozšíří o zbrusu nový telefon Ultra nebo Pro Plus. Zřejmě se vše dozvíme už brzy, protože tipař odhaduje, že tento chystaný model výrobce představí v průběhu příštího měsíce.

K této prvotní informaci tipař ale doplnil i to, že Oppo připravuje i další novinky, které představí ve druhé polovině letošního roku. Tou hlavní je véčkový skládací telefon s interním označením Dragonfly. Půjde tak o druhý skládací telefon značky Oppo, kdy ten první výrobce představil na konci loňského roku. Stejně tak je možné, že i nový skládací stroj půjde na trh až ke konci letošního roku. Na své uvedení podle tipaře čeká i nadstavba ColorOS 13, skládací telefon Find N2 s interním označením White Swan, hodinky Watch 3 a fitness náramek Band 3. Zda budou všechny tyto produkty debutovat najednou nebo postupně tipař nezmínil.