Značka Honor si poměrně v tichosti naplánovala na zítřek v Číně větší představovačku. Plánují uvedení několika produktů, ale tím hlavním bude telefon střední třídy s obchodním názvem Honor X40i. Tento model je nástupcem loňského Honoru X30i, který je součástí řady X30. Navíc má podle upoutávek na Weibo atraktivní design zadního panelu.

Vzhled telefonu Honor X40i

Podle snímků, které jsou k vidění na čínské síti, má chystaný telefon Honor X40i kolem displeje téměř nulové rámečky, jen brada je o něco málo širší. Ve středu horní části obrazovky je “díra” pro přední kameru. Potud tedy známá designová klasika. Ovšem zadní panel to už je jiná.

Zádům modelu Honor X40i dominuje modul hlavního fotoaparátu. Tvoří jej dva kruhy, které se vzájemně mírně prolínají, takže celkově modul vypadá jako číslo 8. Dále na snímcích vidíme barevnou variantu, které výrobce říká “Rose Galaxy” a je na první pohled patrné proč. Jemně růžový podklad doplnily stříbrné “třpytky” připomínající hvězdné nebe. Takový design jistě zapůsobí na ženy. Výrobce k tomu dodává, že jde o zatím nejnápaditější vzhled v historii řady Honor X.

Stejně jako mnohé tipaře překvapilo oznámení, že telefon Honor X40i bude debutovat už zítra bez předchozích avíz, tak stejně málo víme o jeho parametrech. Obecně se předpokládá, že primární snímač hlavního fotoaparátu dostane 50 MPix a doplní jej druhý, 2 MPix, senzor. Kromě tohoto telefonu Honor prý zítra představí také řadu tabletů Honor Tablet 8 a s nimi i Honor Smart Screen X3. Ale už zítra se dozvíme veškeré podrobnosti.