Počet nadšených koloběžkářů na našich ulicích utěšeně roste. A nemalou měrou k této popularitě přispívají i elektrické koloběžky, mezi kterými se čím dál víc prosazují modely značky Bezior. Sice se z mého pohledu jedná v podstatě o malý podvod na zdraví, protože krása koloběžek spočívá právě v nutné fyzické aktivitě, ale do kopce se takový motor setsakra hodí. A my pro vás dnes máme slevu na vylepšenou verzi modelu Bezior S500 Max z nabídky bleskových prodejů e-shopu Cafago.

Koloběžka Bezior S500 Max toho může nabídnout opravdu hodně. Ať už hovoříme o maximálním dojezdu kolem 45-50 km, maximální rychlosti 25 km/h, certifikaci voděodolnosti IPX4, kvalitním 10-palcovým kolečkům, skládací konstrukci, propojení s chytrou aplikací nebo status displeji mezi řídítky. Nosnost koloběžky je až 100 kg, takže se dostane i na silnější postavy mezi námi. V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je momentálně tento pekelný stroj k dispozici jen za 349.99 euro, což je navíc konečná cena, protože se jedná o evropský sklad.

Bezior S500 Max

Pokud tedy toužíte po výborné elektro-koloběžce, tak je tento model asi ideální volbou. Značka Bezior už přece jen má v této kategorii nějaké zkušenosti a i cenově nikoho snad neurazí. A díky této slevové akci je cena sražena na velmi přijatelnou úroveň. Takže jejím pořízením nebudete nuceni si brát další hypotéku.