Znáte to, jedete na chatu a často potřebujete něco někde říznout. Ale komu by se chtělo pořád startovat velkou motorovou pilu. A od toho je tady malá, přenosná pila jako nástavec na AKU šroubovák, kterou v akci nabízí eshop Cafago.

Přenosná malá pila jako nástavec na AKU šroubovák neváží mnoho a celé balení ukáže hodnotu pouze 469g. Skvěle se tak hodí do všech rukou a i ženy ji mohou bez větší námahy ovládat a používat. Díky lehkosti se neunavíte ani po delší době práce. Tato elektrická pila je zcela vhodná pro řezání dřeva, prořezávání větví stromů a kultivaci. Samozřejmě pokud dojde na pořádné kmeny, budete muset přeci jen zapnout klasickou motorovou pilu. Na rozdíl od jiných prořezávacích pil má tento přístroj akurátní velikost a navíc se snadno drží a používá. Přenosná mini pila jako nástavec na AKU šroubovák je vyrobena z kvalitních materiálů, snadno se s ní pracuje, má široké uplatnění a dlouhou životnost, takže by vám měla vydržet po delší dobu.

pila jako nástavec na AKU šroubovák

K této přenosné pile dostanete vše co potřebujete. Tedy samotnou pilu, řetěz a šroubovák. Malá, šikovná přenosná pila jako užitečný nástavec na AKU nářadí je aktuálně v akci na eshopu Cafago za €16.45 a jelikož k vám pojede z evropského skladu, není třeba řešit celní poplatky.