Společnost Samsung má kromě různých chytrých telefonů ve svém portfoliu také slušnou řádku sluchátek, včetně těch skutečně bezdrátových. Loni v srpnu/auguste na své akci Galaxy Unpacked představila TWS sluchátka Galaxy Buds 2 v několika barevných variantách. Letos na jaře k nim přidala další novou barevnou variantu. A protože i letos v srpnu proběhne akce Galaxy Unpacked, je pravděpodobné, že zde kromě nových generací skládacích telefonů a hodinek dojde také na uvedení nových sluchátek. Jejich název je údajně Samsung Galaxy Buds 2 Pro a i na ně už tipaři začínají pomalu upozorňovat.

Design sluchátek Samsung Galaxy Buds 2 Pro

Na stránkách 91Mobiles jsou nyní k vidění první renderované snímky sluchátek Samsung Galaxy Buds 2 Pro a jako vždy se na nich podílel známý designér Evan Blass. Z renderů můžeme zjistit jak sluchátka vypadají a zda se jejich vzhled nějak výrazně liší od loňských modelů. Už na první pohled je zřejmé, že v rámci vzhledu se Samsung i letos drží své zaběhlé designové linie a žádná dramatická změna nás nečeká. A také se i letos dočkáme několika barevných variant.

Dá se tedy říci, že nové rendery potvrdily informace z poloviny minulého měsíce, kdy tipaři avizovali, že sluchátka Samsung Galaxy Buds 2 Pro jsou už v sériové výrobce. Dále také tvrdili, že na trh půjdou tři barevné varianty, konkrétně Zenith White, Zenith Bora Purple a Zenith Graphite. Ovšem o jejich specifikacích se nezmiňovali.

A o parametrech toho příliš neprozradily ani nové renderované obrázky. Můžeme tak snad jen říci, že nabíjecí box má na zadní straně port USB-C a nechybí ani LED indikátor. Údajně sluchátka dostanou baterii s mírně vyšší kapacitou než jejich předchůdci, ale výrobce zatím nic nepotvrdil. Každopádně do představovačky je ještě dost času na to, abychom se o chystané nositelnosti dozvěděli více.