Moderní technologie pomáhají ve všech odvětvích lidské činnosti a jejich raketový vývoj je impozantní. Stejně tak padají i ceny dříve velmi drahých technologií, takže si je dnes může dovolit klidně i normální domácnost. To platí i bezpečnostních kamerách, kterými tak za hubičku můžete zabezpečit svůj domov nebo třeba chatu. Dnes pro vás máme venkovní bezpečnostní kameru ze slevové nabídky e-shopu Cafago, která určitě stojí za hřích. Tedy pokud potřebujete mít vždy kontrolu a dohled.

Venkovní bezpečnostní kamera vystačí pro pořádnou porci monitoringu v reálném čase a zvládne vše i zaznamenat do cloudu. K dispozici máte kdykoliv přímo přístup ke stanici a live přenosu v mobilní aplikaci. Díky zdarma prostoru v cloudu pak veškeré záznamy můžete i jednoduše uchovat. Nechybí ani obousměrné audio, IR LED světla a slušná kapacita baterie v podobě 800mAh. Rozlišení kamery je 1080p a samozřejmostí jsou širokoúhlé záběry.

venkovní bezpečnostní kamera

Nejedná se navíc ani o žádnou extra nákladnou investici, protože venkovní bezpečnostní kamera je momentálně v akci na Cafago. Cena je ve flash sale jen 15.49 euro a jako bonus je vše pohodlně dostupné bez celních poplatků. No nekupte to. Takže pokud hledáte něco sofistikovanějšího než obyčejný zvonek, tak se vám dnešní nabídka bude určitě zamlouvat. Cena je platná do 31.7.2022.