Červenec bude zajímavý. Několik top značek oznámí své nové smartphony. Mezi nimi se dočkáme i telefonu Nothing Phone (1). Ačkoli na tomto telefonu není nic až tak zvláštního, dokázal ještě před uvedením na trh vzbudit velkou pozornost. Dnes jsme se však dozvěděli, že kromě tohoto smartphonu společnost oznámí také sluchátka Nothing Ear (1) Stick. Nejedná se o první sluchátka této značky. Je tedy docela zajímavé, s jakými vylepšeními tato verze přijde.

Informace se k nám dostala od známého tipstera Mukula Sharmy. Ten uvedl, že nová bezdrátová sluchátka Nothing Ear (1) se již brzy dostanou do obchodů. Také se podělil o několik informací týkajících se připravovaných sluchátek a přihodil několik fotografií.

DESIGN SLUCHÁTEK NOTHING EAR (1) STICK

Ve skutečnosti tato sluchátka vypadají velmi podobně jako Nothing Ear (1) a používají hranaté pouzdro.

Nothing Ear (1) Stick

Nicméně design nových nových sluchátek Nothing Ear (1) se od předchozí generace liší. Dostanou se k nám i s průhledným pouzdrem, které vypadá velmi stylově.

Informátor SnoopyTech navíc sdílel obrázek, na kterém je zobrazena produktová stránka, cena a datum vydání sluchátka Nothing Ear (1) Stick.

Objevují se dohady, že bychom se se sluchátky mohli setkat 19. září za cenu 99 eur. Pro srovnání, sluchátka Nothing Ear (1) stojí u nás něco lehce pod 2.000,- Kč.

Stávající model je vybaven 11,6mm měničem, kabelovým a bezdrátovým nabíjením, aktivním potlačením hluku (ANC) a výdrží baterie až 34 hodin.

Nemáme však potvrzeno, zda nová sluchátka Nothing Ear (1) přijdou s výrazným hardwarovým upgradem oproti předchozí generaci. Z renderu je však jasně vidět vnitřní mikrofon pro potlačení šumu, filtr a deska plošných spojů PCBA. Mají také dvě tečky ve spodní části namísto jedné.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.