Čínské obchody skrývají opravdové poklady pro spoustu (nejen) technologických nadšenců. Své si tam najdou i profesionálové, případně jedinci, co se jako profesionálové cítí. Nedávno jsme tak třeba měli zajímavé akce na zařízení s vyrovnávacím laserem pro přesné linie. A u stavební, či úpravové kategorie zůstaneme i dnes. I domácí uživatel totiž může ocenit laserový metr Meterk pro přesné měření vzdáleností a dalších veličin. Zejména pokud jde o šikovný kompaktní kousek za dobrou cenu. Jako je dnes třeba tento model v akci na e-shopu Cafago.

Tento laserový metr obsahuje dva režimy měření. Prvním je laserové měření a druhým klasické měření páskou. Dlouhým stisknutím tlačítka „FUNCUNITS“ pak můžete libovolně přepínat jednotky mezi M / In / Ft. Krátkým stisknutím tlačítka „FUNCUNITS“ přepnete režim laserového svinovacího metru Meterk, následovaný měřením plochy a měřením objemu. Laserový metr Meterk lze dobíjet pomocí USB typu C, díky vestavěné lithiové baterii o kapacitě 200 mAh. Na jedno plné nabití jej lze použít 3000krát, což není zlé.

Laserový metr Meterk

A tento šikovný kousek je navíc momentálně k dispozici opravdu za hubičku. V akci na e-shopu Cafago je jen za 26.99 euro, bez celních poplatků. Akce pak platí až do konce července.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.