Značka iQOO připravuje telefony ze série iQOO 10. Jejich uvedení na trh se očekává v příštím měsíci a tipaři už nedávno odhadovali, že se dočkáme standardního modelu iQOO 10 a také Pro modelu. Momentálně se spekuluje o tom, že Pro verze dostane vlajkový procesor Snapdragon 8+ Gen1. Ale není vyloučeno, že standardní verzi výrobce nadělí čipset Dimensity 9000 Plus. Proslýchá se, že tuto verzi iQOO už testuje. Ovšem jde jen o odhady tipařů. A nyní se od nich dovídáme, že stejně jako u řady iQOO 9 nebude v nové sérii chybět ani verze iQOO 10 BMW Edition.

O modelu v barvách BMW informuje na čínském Weibo starý známý tipař Digital Chat Station a jako důkaz přihodil i renderovaný snímek zadního panelu verze iQOO 10 BMW Edition. Na renderu je jistě zajímavé to, že odkaz na BMW je tu jen nepatrný v podobě tří proužků ve stájových barvách pod modulem hlavního fotoaparátu. Modul jako takový je černý, zbytek zadního panelu je bílý.

Odhadované parametry iQOO 10 BMW Edition

Co se týče parametrů iQOO 10 BMW Edition je pravděpodobné, že podobně jak tomu bylo i u série iQOO 9, bude mít stejné specifikace jako standardní model. Jediný rozdíl je tedy jen v barvě zadního panelu se třemi BMW proužky. Takže si teď shrneme, co zatím o chystaných telefonech víme. Tipaři očekávají, že standardní model dostane procesor Dimensity 9000 Plus a Pro model pak Snapdragon 8+ Gen1.

Oba telefony prý mají trojitý hlavní fotoaparát s primárním 50 MPix senzorem s podporou OIS a gimbalovou stabilizací. iQOO 10 má 6,78 palcový OLED displej s FullHD+ rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz. Pro verze má stejně velký OLED displej se zakřivenými hranami, rozlišením QHD+ a 120 Hz obnovovací frekvencí. V obou případech je do obrazovky integrovaný snímač otisků. Dále se počítá i se 120 W nabíjením u standardního modelu a 200 W nabíjením u Pro verze. Ta prý podporuje i 65 W bezdrátové nabíjení. Další podrobnosti o specifikacích tipaři jistě odhalí už brzy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.