Když vlastníte nový počítač, je pořízení bezpečného a originálního operačního systému Windows první volbou. Mnoho uživatelů zkouší zvolit stažení pirátských verzí, ale pro vás a váš počítač to vytváří mnoho rizik a vaše osobní informace a údaje o účtu můžou být v tahu. Nyní vám Godeal24 nabízí 100% záruku originálního operačního systému Windows. Godeal24 je vykupuje od společností, které je již nepoužívají, a převádí je na fyzické osoby. Godeal24 rozumí “historii” každé prodávané licence, takže je koncoví uživatelé mohou bez problémů používat.

A nyní můžete získat originální Windows 10 za pouhých 5,99 € během Summer Sale. Jako bonus pak Microsoft podporuje uživatele Windows 10, na zdarma přechod na Windows 11. Na licence zakoupené u společnosti Godeal24 se nevztahují omezení předplatného, takže licence Godeal24 jsou “doživotní” a máte k nim neomezený přístup. Operační systém bude i nadále dostávat aktualizace a podporu po celou dobu své životnosti. Nejnovější licence Office 2021 Pro na oficiálních stránkách společnosti Microsoft stojí 439,99 USD a v letním výprodeji Godeal24 je nyní Office 2021 Pro k dispozici za pouhých 24,99 EUR. Godeal24 také nabízí kombinaci různých nabídek, nakupte více a více ušetříte. Kombinace 5ks je cenově nejvýhodnější, můžete si ji koupit již za 13,19€/PC.

Windows & Office: Speciální nabídka po omezený čas

Kupte víc a získejte další slevu

DALŠÍ VERZE A BALÍKY: 62% SLEVA S KUPÓNEM “ SGO62″

50% SLEVA NA WINDOWS OS S KUPÓNEM “ SGO50″

NÁSTROJE PRO VÁŠ POČÍTAČ OD GODEAL24

Godeal24 Summer sale

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.