Jedním z nejdiskutovanějších aspektů smartphonu Pixel 7 Pro je v tomto období bezpochyby displej. Z uniklých informací se nadále objevují další podrobnosti. Nejzajímavějším aspektem pro ty, kteří dychtivě čekají na nové informace o smartphonu od Googlu, je to, že zatím se víceméně vše shoduje s potvrzenými zvěstmi.

Koneckonců, všechny zdroje, čerpají ze stejného informačního kanálu. Tedy z řádků kódu systému Android, jehož prostřednictvím nyní objevujeme maximální jas displeje Pixel 7 Pro. A jestliže například již víme, že mezi tímto modelem a modelem Pixel 6 Pro by neměly být žádné rozdíly, pokud jde o rozlišení a obnovovací frekvenci, soudě podle jádra panelu Samsung S6E3HC4 budou významné, pokud jde o maximální jas.

UNIKLY PODROBNOSTI O DISPLEJI GOOGLE PIXEL 7 PRO

Pixel 7 Pro

Zde jsou hodnoty maximálního jasu pro srovnání:

  • v normálním módu :
    • Pixel 7 Pro: 600 nitů
    • Pixel 6 Pro: 500 nitů
  • v HBM módu (ten telefon nastaví automaticky při velmi slunečném počasí):
    • Pixel 7 Pro: 1.000 nit
    • Pixel 6 Pro: 800 nit

Špičkové hodnoty 1 000 nitů v podmínkách, kdy má být zaručena co největší viditelnost pro zákazníka, by měly dosáhnout i panely vyráběné společností BOE. Tedy výrobce, který by měl společně se společností Samsung dodávat panely (kódy ovladačů P10 a C10) pro vybavení modelů Pixel 7 a 7 Pro.

Opět máme potvrzeno, že rozlišení displeje 7 Pro bude možné škálovat z Quad HD+ na Full HD+. Dále dočkáme podpory HLG HDR, ale obnovovací frekvence nedosáhne na minimální hodnotu 1 Hz. Jak můžeme vidět u pokročilejších LTPO OLED. To znamená, že stejně jako u současné nejvyšší řady, i obrazovka modelu 7 Pro bude schopna pohybovat se v rozmezí špičkové frekvence 120 Hz až po minimální frekvenci 10 Hz. Tu jádro nastaví pro úsporu energie u statických obrazovek.