Značka Realme patří už nějakou dobu mezi etablované výrobce, ale stále se drží své dravé produkce chytrých telefonů. Ta ji raketově vynesla na výsluní zájmu fanoušků po celém světě a dlužno dodat, že asi největší úspěchy sklízí na indickém trhu. Tam totiž dodává telefony, které jsou cenově dostupné a mají celkem slušné parametry. Po nedávno uvedených modelech Narzo 50 5G a Narzo 50 Pro 5G chystá pro Indii další kus s názvem Realme Narzo 50i Prime.

Termín představení a specifikace modelu Realme Narzo 50i Prime

To, že se na indickém trhu chystá uvedení telefonu Realme Narzo 50i Prime potvrdily stránky 91Mobiles s tím, že představovačka proběhne už zítra. Dále uvádějí, že jde o velmi levný telefon, což vlastně ani na indickém trhu nepřekvapí. Cenu chystaného stroje tipaři odhadují na zhruba 7800 indických rupií, což je přibližně 100 dolarů. A samozřejmě druhým dechem dodávají, že u takto levného telefonu nemůžeme čekat nějaké extra specifikace.

Telefon Realme Narzo 50i Prime má nízké ceně přizpůsobený i design. Čelní i zadní panel jsou ploché, rohy jsou naopak oblé. Kolem displeje jsou celkem úzké rámečky, ale brada je široká. Nad obrazovkou je kapkovitý výřez pro přední kameru. Hlavní fotoaparát má podle renderovaného obrázku jen jeden senzor a LED blesk. Na trh zřejmě půjdou dvě barevné varianty, konkrétně světle zelená a černá.

Potenciální kupci si budou moci vybrat ze dvou paměťových konfigurací. První má 3 GB operační paměti a 32 GB interního úložiště a druhá pak 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Baterie dostala slušnou kapacitu 5000 mAh, ovšem se skromným 10 W nabíjením. Telefon má v pase 8,48 mm při hmotnosti 181 gramů a podle certifikace FCC jsou jeho další specifikace velmi podobné těm, které má i super levný model Realme C30. Můžeme proto očekávat poněkud postarší procesor Helio G80. Další podrobnosti se dozvíme už zítra.