Značka Realme sice v průběhu dnešního dne představí v Indii levný telefon C30 se základní výbavou, ale v plánu má i další představovačku. Ta proběhne na indickém trhu za tři dny a dojde na uvedení chytrých hodinek Realme TechLife Watch R100. Jak víme, TechLife je ekosystém Realme. Najdeme v něm například sub značku Dizo, pod kterou Realme posílá na trh chytré hodinky a sluchátka, případně i produkty pro chytrou domácnost.

Hlavní specifikace hodinek Realme TechLife Watch R100

Informace o představení chytrých hodinek Realme TechLife Watch R100 už visí jednak na twitterovém účtu Realme TechLife. Ale pozvánku najdeme i oficiálním indickém účtu značky. Na pozvánce výrobce upřesnil, že představovačka začíná ve 12:30 tamního času a jsou zde i hlavní specifikace a design chystaných hodinek.

Co se týče vzhledu hodinek, tak ten je v podstatě celkem jednoduchý. Ciferník je kruhový a tělo je vyrobeno z hliníkové slitiny, zadní kryt je matný. Na pravé hraně jsou dvě tlačítka pro rychlejší ovládání. Řemínek je zřejmě silikonový. Barevný TFT displej má úhlopříčku 1,32 palce a rozlišení 360 × 360 pixelů.

Hodinky mají také vestavěný reproduktor a mikrofon, což umožňuje provádění telefonních hovorů. Propojení s telefonem probíhá přes Bluetooth a díky tomu se na hodinkách zobrazí upozornění na příchozí hovor. Baterie chronometru má kapacitu 380 mAh a podle výrobce vydrží na jedno nabití až sedm dnů běžného provozu. Samotné nabíjení trvá zhruba dvě hodiny, patrně tedy chybí podpora rychlého nabíjení. Značka Realme také potvrdila, že hodinky jdou na trh ve dvou barevných variantách, a to bílé a černé. Cenu hodinek ale zatím výrobce neoznámil a ani tipaři ji neodhadují.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.