Léto se kvapem blíží a do prázdnin už moc nezbývá. Ovšem i víkend může pro někoho znamenat takové malé prázdniny před dalším pracovním týdnem. Nu a neděle je ideální pro odpočinek a nebo třeba i pro nákupy na čínských e-shopech. Právě pro tento případ jsou tu i naše Vychytávky z Číny, ve kterých vám s železnou pravidelností nabízíme tři tipy na levné gadgety.

Na rozdíl od minulého dílu se dnešní Vychytávky z Číny výhradně zaměří na produkty, které zlepší naše zdraví a kondici. Jejich ceny jsou možná malinko vyšší, ale co bychom pro své zdraví neudělali, že?

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Praktický digitální tlakoměr

Problém s tlakem má v této době poměrně dost z nás. A je asi jedno jestli jde o vysoký tlak, nebo tlak nízký. Projevy jsou v obou případech nepříjemné a mnohdy nám na úpravu tlaku lékař nasadí medikaci. A k tomu je také velmi dobré si tlak pravidelně měřit. Na trhu je pro tento účel poměrně velký výběr tlakoměrů pro domácí používání. Ideální jsou ale tlakoměry digitální s větším displejem, na kterém se zobrazuje kromě systolického a diastolického tlaku například i tep či další údaje. K takovým tlakoměrů patří i tento, který jsme našli na Aliexpress ve slevě. Jeho cena začíná na 29,81 dolaru.

Úleva pro bolavé nohy

Kdo tvrdí, že ho nikdy nebolely nohy, lže. Je docela paradoxní, že nohy nás mohou bolet i při dlouhém sezení u počítače. A v takových chvílích není od věci si dopřát masáž. Nemusíme rovnou chodit k masérovi, ale můžeme si nechat namasírovat nohy v pohodlí domova. Fajn pomocníkem je malý masážní stroj, který výborně odstraní únavu nohou, bolesti svalů a pomůže i od otoků. Pro úlevu od bolesti jsou tu různé masážní režimy, včetně nahřívání. I tento masážní stroj je nyní ve slevě a jeho cena začíná na 81,67 dolaru.

Vytvarujte si svaly

Náš poslední tip se přesně hodí pro toto období, kdy hubneme do plavek. Diety jsou sice fajn, ale je potřeba i trochu pohybu nebo cvičení. A pokud zrovna nejste typ, který tráví dlouhé hodiny v posilovně, může se vám hodit tento jednoduchý masážní stroj. Jde v podstatě o několik pásů, které se upevní na paže, stehna a břicho. Na pásech jsou čidla, která lehkými elektrickými impulsy stimulují svaly k drobným stahům. K dispozici je šest různých masážních režimů s různou intenzitou impulsů. Na Aliexpress cena tohoto masážního stroje začíná na 5,80 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.