Letošní rok není z hlediska výkonnosti pro trh se smartphony příliš dobrý. Téměř všechny významné značky snižují svou produkci. Důvodem je všeobecný pokles dodávek chytrých telefonů na celém světě. Přesto se výrobci smartphonů v produkci nezastaví. Pouze sníží počet kusů, které vyrobí. To však také znamená, že lídři trhu chytrých telefonů, jako je i Samsung, se musí co nejvíce snažit. Musí přicházet s inovacemi a přidávat atraktivní funkce, které přilákají více kupujících. Před několika dny zveřejnil Technizo Concept nejnovější rendery modelu Samsung Galaxy S23 Ultra.

Poté, co byla zrušena produktová řada Galaxy Note, převzal postupně model S Ultra jeden z výrazných prvků řady Note, stylus S Pen. A ten se nyní nachází i na modelu S Ultra. Soudě podle snímků je přední strana Samsung Galaxy S23 Ultra vybavena zakřiveným displejem s průřezy a úzkými černými okraji. Poměr obrazovky k tělu tohoto smartphonu je díky ultratenkým rámečkům velmi vysoký.

Samsung Galaxy S23 Ultra

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA – DESIGN

Styl zadního fotoaparátu se opět změnil, trochu připomíná Xiaomi Mi 11 nebo Xiaomi 12. Samozřejmostí je, jak jsme již zmínili, nepostradatelný stylus. Žlutý zadní kryt a černý stylus jsou vypadají poměrně špičkově. Soudě podle ročního cyklu výzkumu a vývoje by ovšem Samsung Galaxy S23 Ultra měl být stále ve fázi prototypu. To znamená, že v tuto chvíli neexistuje žádný finální design tohoto smartphonu.

Samsung Galaxy S23 Ultra

Navíc je velmi důležité si uvědomit, že se jedná pouze o render od nadšenců, kteří odhadují, jak by telefon mohl vypadat. To znamená, že vše, co na renderech vidíme, je pouze odhad, který se může, ale nemusí blížit finálnímu výtvoru. Prozatím nejsou k dispozici žádné oficiální informace od společnosti Samsung týkající se designu řady Samsung Galaxy S23.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.