Společnost Oppo se nám snaží tak trochu zamotat hlavy se svou produktovou řadou Reno. Loni na čínském trhu uvedla tři telefony Reno 7 s podporou 5G sítí. K nim pak přidala model Reno 7 Lite 5G, který se ale na evropském trhu prodává jako Reno 8 Lite. Dále na čínském trhu najdeme i model Reno 7 4G a nesmíme zapomenout ani na tři telefony řady Reno 8, které debutovaly v Číně celkem nedávno. A pro další zvýšení chaosu prý Oppo dokonce chystá i model Oppo Reno 7A.

První pohled na chystaný model Oppo Reno 7A

Na to, že série Reno 7 ještě není zcela uzavřená upozorňují stránky 91Mobiles. Exkluzivně totiž zveřejnily první renderovaný snímek chystaného telefonu Oppo Reno 7A, který ukazuje jeho design. Vzhled tohoto stroje je ve své podstatě velmi jednoduchý a ničím nás nepřekvapí. Navíc celkově koresponduje s designovou linií řady Reno 7. Kolem displeje jsou relativně úzké rámečky, brada je o něco málo širší. V levém horním rohu obrazovky je „díra“ pro přední kameru.

Zadní panel je plochý a v jeho levém horním rohu leží menší obdélníkový modul hlavního fotoaparátu se třemi snímači a LED bleskem. Na pravé hraně je napájecí tlačítko a na levé hraně pak najdeme kolébku hlasitosti. Dále to vypadá, že snímač otisků prstů je integrovaný do displeje. Podle renderů telefon půjde na trh v bílé a černé barvě. Podrobnější informace o parametrech Oppo Reno 7A v této chvíli k dispozici nejsou, ale tipaři se domnívají, že jej výrobce představí na konci tohoto měsíce.

Dále můžeme odhadnout, že Oppo Reno 7A nebude prémiovým strojem, ale spíš zapadne do střední nebo nižší střední třídy. Těžko také odhadovat jaký procesor výrobce použije, jaká je kapacita baterie, případně i výkon nabíjení. Máme tady zatím jen hrubý nástřel designu a proto počkejme, co dalšího odhalí tipaři, nebo zveřejní samotný výrobce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.