Společnost Samsung chystá na srpen/august svou prezentační akci Galaxy Unpacked. To teď slyšíme ze všech stran. A i když to jihokorejský gigant zatím nepotvrdil, bude to nejspíš pravda. Na akci dojde na uvedení skládacích telefonu Fold 4 a Flip 4 a světlo světa spatří i chytré hodinky řady Galaxy Watch 5. Nově se ale začíná spekulovat i o tom, že se na scéně objeví i nová TWS sluchátka Galaxy Buds.

Jak se budou jmenovat nová sluchátka společnosti Samsung?

Na Twitteru se nyní známý tipař Max Jambor nechal slyšet, že Samsung chystá nová sluchátka, která už vstoupila do sériové výroby. Není si ale úplně jistý jejich obchodním názvem. Mohou se prý jmenovat Galaxy Buds Pro 2 a nebo Galaxy Buds 2 Pro. Oba názvy totiž dávají smysl a jejich předchůdci Galaxy Buds Pro a Galaxy Buds 2 jsou na trhu od ledna/januára, případně srpna/augusta loňského roku.

Tuto základní informaci doplnil další tipař, který si říká SnoopyTech. Ten už mluví o sluchátkách Samsung Galaxy Buds Pro 2, ale dodává, že obchodní název zatím není jasný. Naopak prý je jasné, že chystaná sluchátka půjdou na trh v barvách Zenith White, Zenith Bora Purple, Zenith Graphite.

Jaké sluchátka dostanou specifikace v této chvíli nevíme a věštění z křišťálové koule nefunguje. To hlavně proto, že není jasné, která sluchátka Samsung představí. Můžeme ale obecně říci, že tipaři očekávají navýšení kapacity baterie a tím i zvýšení výdrže. Navíc je prý možné, že Samsung sluchátka uvede už v průběhu příštího měsíce a na akci Galaxy Unpacked představí jen jejich další barevné varianty. Proto bude asi lepší chvíli počkat, jestli nějakou podrobnější informaci nenabídne samotný výrobce.