Značka Poco letos na jaře rozjela svou produktovou řadu F modelem Poco F4 GT. A vzhledem k tomu, že originálních telefonů má Poco ve svém portfoliu velmi málo, ale za to rebrandovaných telefonů je tu hromada, i tento stroj je přeznačeným telefonem Redmi K50 Gaming Edition. Samozřejmě pod značkou Poco se herní Redmi prodává jen na globálních trzích. A na globální trhy se chystá i model Poco F4. Telefon je také rebrandem, ale v tomto případě jde o model Redmi K40S.

Jak vypadá telefon Poco F4?

Něco málo o chystaném telefonu Poco F4 už sice víme, ale to, jestli přebere od modelu Redmi K40S i vzhled jsme zatím netušili. Odpověď nám poskytly stránky RootMyGalaxy, kde se dnes objevily reálné fotky chystaného telefonu Poco. Jednoduše se dá říct, že vzhledem jsou si oba telefony velmi blízké, ale u modelu Poco najdeme i určité designové rysy série Redmi K50.

Na snímcích vidíme, že Poco F4 má ploché hrany a i zadní panel je plochý. Modul hlavního fotoaparátu je obdélníkový se zaoblenými rohy a je rozdělený na dvě části, kdy v té horní leží v kruhovém ohraničení tři foto senzory a ve spodní LED blesk. Na pravé hraně je kolébka hlasitosti a tlačítko napájení se snímačem otisků. Reálné fotky také potvrdily, že telefon půjde na trh v zelené barvě.

Z fotek dále vyčteme, že primární snímač hlavního fotoaparátu má rozlišení 64 MPix a podporuje OIS. A minimálně v tomto parametru se liší od původního Redmi K40S, který má 48 MPix primární snímač bez OIS. Ovšem zdá se, že to bude asi jediná změna specifikací. Dále tedy můžeme čekat 6,67 palcový AMOLED displej s FullHD+ rozlišením a 120 Hz obnovovací frekvencí. Na postu procesoru pak najdeme Snapdragon 870 s 6 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště. Baterie má kapacitu 4500 mAh a podporu rychlého nabíjení s výkonem 67 W. Zajímavá bude i cena Poco F4, která podle tipařů prý nepřekročí 300 dolarů.