Společnost Samsung pilně pracuje na produktech, které hodlá představit ve druhé polovině letošního roku. A asi je zbytečné dodávat, že jde především o skládací telefony Galaxy Z Fold 4 a Galaxy Z Flip 4. Ovšem v přípravách jsou i chytré hodinky Galaxy Watch 5. Tipaři se svorně shodují na tom, že všechny tyto novinky Samsung uvede na akci Galaxy Unpacked. Je ale otázkou, kdy se tak stane.

Kdy proběhne akce Galaxy Unpacked?

Vypadá to, že o termínu konání akce Galaxy Unpacked mají tipaři s dostatečným předstihem jasno. Jeden z nich, Jon Prosser, na Twitteru zveřejnil nejen termín akce, ale také začátek prodejů a barevné varianty jak skládacích telefonů Samsung, tak i hodinek řady Galaxy Watch 5. Vzhledem k tomu, že jde o celkem spolehlivého tipaře s dobrým odhadem, zkusíme mu věřit.

Podle Prossera akci Galaxy Unpacked Samsung plánuje na 10. srpna/augusta. A jak jsme předpokládali představí na ní novou generaci skládacích telefonů společně s novými chytrými hodinkami. Předběžné objednávky všech produktů se rozjedou ve stejný den a první prodeje pak odstartují 26. srpna.

A teď se podíváme v jakých barvách půjdou telefony a hodinky na trh. Model Galaxy Z Fold 4 se prý bude prodávat v barvách Phantom Black, Green a Beige. Véčkový Galaxy Z Flip 4 půjde na trh v barvách Graphite, Bora Purple, Pink Gold a Blue. O chystaných hodinkách tipař tvrdí, že na trh půjdou dva modely ve třech velikostech. Galaxy Watch 5 ve velikosti 40 mm mají barevné varianty Phantom Black, Silver a Pink Gold. Stejný model ve velikosti 44 mm bude k dispozici v barvách Phantom Black, Silver a Sapphire. A model Galaxy Watch 5 Pro Samsung pošle na trh v barvách Phantom Black a Silver. Kromě toho tipař také zmínil, že na akci Galaxy Unpacked výrobce představí i novou barevnou variantu Lavender telefonu Galaxy S22. Potvrzení termínu představovačky prý Samsung provede v příštím měsíci.